Rewolucjoniści Black Lives Matter palą Biblie. Amerykanie się przebudzą?

Bandy Antify i BLM pala amerykańskie flagi i Biblie w czasie zamieszek w Portland. Zdjęcie: EPA/ETIENNE LAURENT Dostawca: PAP/EPA.
Bandy Antify i BLM pala amerykańskie flagi i Biblie w czasie zamieszek w Portland. Zdjęcie: EPA/ETIENNE LAURENT Dostawca: PAP/EPA.

Uczestnicy zamieszek w Portland spalili Biblię i amerykańską flagę. Wydarzenia miały miejsce przed miejscowym sądem. Zamieszki w Portland nie ustają od momentu śmierci George’a Floyda. Tym razem „protestujący” mocno przesadzili, a dalsza eskalacja takich „protestów” to zachęcanie do poważniejszych tragedii…

Działacze Black Lives Matter często udają pacyfistów. Od początku, w Portland (Oregon), rządzonym przez Demokratów, trwało swoiste przyzwolenie na takie ekscesy. Teraz się owe protesty radykalizują. Prezydent USA Donald Trump został zmuszony do wysłania do miasta dodatkowych agentów federalnych w celu utrzymania porządku.

Jednak w nocy z piątku 31 lipca na sobotę 1 sierpnia „aktywiści antyrasistowscy” przekroczyli kolejny próg, paląc egzemplarze Biblii i amerykańską flagę. Egzemplarze ksiąg wrzucane do ogniska przywoływały w pamięci czasy, gdy podobne praktyki stosowali naziści…

Nagrania z tego „protestu” są już szeroko dostępne w interencie na portalach społecznościowych. Amerykanie są zszokowani, ale nie tylko oni. Na filmie widzimy np. kilku zakapturzonych „antyrasistów” podpalających Biblię i przykrywających je amerykańską flagą. Po podpaleniu wznoszą okrzyki „F*ck Trump!”. Wszystko to w centrum miasta, przed budynkiem sądu w Portland.

Na kolejnym filmie widać innych aktywistów rozpalających duże ognisko składające się z asortymentu śmieci i drewnianych paneli skradzionych z okolicznych firm. W ogień rzucane są egzemplarze Pisma św.

Według obecnych na miejscu dziennikarzy, aktywiści Black Lives Matter próbowali sprowokować agentów federalnych, którzy stacjonowali w gmachu sądu. Kilka dni wcześniej uczestnicy zamieszek w Portland podpalili głowę świni w czapce policyjnej okrytej amerykańską flagą.

Źródło: VA

1 KOMENTARZ

  1. Nie przebudzą się bo marksiści tresują ich już od lat 50 , czego się ta nacja nie dotknie to sieje zniszczenie , jak to powiadał ten który się na nich znał najbardziej że to plemię żmijowe , diabelskie wcielenia !

Comments are closed.