Młodzieżówka partii KORWiN pomaga staruszce prowadzącej schronisko. Podarowali karmę i… plakaty Krzysztofa Bosaka [FOTO]

Gabriela Jurkiewicz Źródło: Facebook/Młodzi dla Wolności
Gabriela Jurkiewicz Źródło: Facebook/Młodzi dla Wolności

Młodzieżówka partii KORWiN, czyli wolnościowego skrzydła Konfederacji, wsparła schronisko dla zwierząt w Urlach. Poza karmą do pomocy wykorzystano również banery Krzysztofa Bosaka.

„W dniu dzisiejszym […] odwiedziliśmy schronisko dla zwierząt w Urlach” – informuje na Facebooku Gabriela Jurkiewicz, prezes warszawskiej sekcji Młodych dla Wolności.

„Wykorzystaliśmy banery Krzysztofa Bosaka, które zostały po kampanii wyborczej i teraz będą mogły służyć podopiecznym psom. Dodatkowo warszawscy działacze wsparli zbiórkę karmy, aby odciążyć kosztowo 76 letnią panią Sybilię, która pomimo bardzo ciężkiej sytuacji finansowej przygarnia i opiekuje się zwierzętom – czytamy dalej.

Młodzi dla Wolności przypominają, że „akcje dobroczynne to najlepszy przykład tego, że ludzie mogą pomagać potrzebującym, bez odgórnie narzuconych programów socjalnych”.

Przypominają cytat wolnościowego klasyka Frédérika Bastiata: „Nasi przeciwnicy sądzą, że działalność, która nie jest ani finansowana, ani regulowana przez państwo, jest skazana na upadek. My uważamy, że jest wręcz przeciwnie. Oni wierzą w ustawodawcę, a nie w ludzi. My wierzymy w ludzi, a nie w ustawodawcę”.

Comments are closed.