Wielkie ubogacenie Berlina. Imigranci odpowiadają za co drugi gwałt

Imigrant z Syrii Majd H wraz z innymi przybyszami został skazany przez sąd we Fryburgu za zbiorowy gwałt. Zdjęcie: Facebook
Zdj. ilustr. Imigrant z Syrii Majd H wraz z innymi przybyszami został skazany przez sąd we Fryburgu za zbiorowy gwałt. Zdjęcie: Facebook

Z danych berlińskiej policji wynika, że pomiędzy marcem a lipcem w mieście doszło do 210 gwałtów. Co drugiego dopuścił się imigrant.

W Berlinie dochodzi do 2 gwałtów dziennie. W II kwartale tego roku odnotowano ich 210, w tym aż 50 to czyny pedofilskie dokonane na dzieciach poniżej 16 roku życia.

Jak podaje policja kryminalna aż w połowie przypadków podejrzanymi są imigranci. Ich populacja sięga 30 procent wszystkich mieszkańców stolicy Niemiec.

Od kilu lat w Berlinie stale rośnie liczba przestępstw na tle seksualnym. W 2019 roku było ich 4809. O 15 procent więcej niż rok wcześniej. Co piąta ofiara miała mniej niż 21 lat, a co trzecia była pochodzenia imigranckiego.

Statystyki opublikowano kilkanaście dni po tym jak sąd we Freiburgu skazał kilku imigrantów za zbiorowy gwałt na niemieckiej nastolatce. Została odurzona w klubie nocnym, a potem przez 4 godziny na zmianę gwałcona. 8 zwyrodnialców pochodzi z Syrii po jednym z Iraku i Afganistanu i 1 jest Niemcem. Swą ohydną zbrodnię cały czas filmowali. Gwałciciele zostali skazani na kary od 3 do pięciu lat więzienia.

31 lipca w Dortmund aresztowano 23-letniego Zubyra S. który zgwałcił 13-letnią dziewczynkę. Jak się okazało miesiąc wcześniej zgwałcił też 11-latkę.

Comments are closed.