Wakacje z Konfederacją. Zobacz, gdzie spotkasz Bosaka, Korwin-Mikkego, Brauna, Dziambora, Sośnierza, Berkowicza, Urbaniaka i Kuleszę

Konfederacja podczas konwencji programowej przed wyborami parlamentarnymi. / foto: Konfederacja

Konfederaci nie próżnują i ruszają nad morze, ale nie po to żeby się opalać i popijać piwko, a rozmawiać z ludźmi. W ciągu sześciu dni przemierzą niemal całe wybrzeże, uczestnicząc w tym czasie w kilkunastu spotkaniach.

Krzysztof Bosak poinformował na Twitterze, że od soboty (8. sierpnia) rozpoczyna się cykl spotkań „Wakacje z Konfederacją”.

„W sumie 18 spotkań i wydarzeń w 6 dni. Przejedziemy prawie całe wybrzeże, będziemy dla Was i liczymy na ciekawe spotkania i rozmowy, jak zawsze z sympatykami Konfederacji” – zapowiada na TT poseł.

Poza Bosakiem na poszczególnych spotkaniach porozmawiać będzie można m.in. z Dobromirem Sośnierzem, Konradem Berkowiczem, Arturem Dziamborem, Jakubem Kuleszą, Michałem Urbaniakiem a także z Grzegorzem Braunem i Januszem Korwin-Mikkem.

Cykl potrwa od 6. do 13. sierpnia, a na mapie konfederatów są kolejno: Świnoujście, Międzyzdroje, Dziwnów, Rewal, Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Mielno, Darłówko, Ustka, Łeba, Karwia, Jastrzębia Góra, Jastarnia, Puck, Władysławowo, Gdynia, Sopot i Gdańsk.

Comments are closed.