„Dość zamordyzmu, reżimu i dyktatury”. Ogólnopolska demonstracja „zatrzymać plandemię” już w niedzielę

COVID 1984. / Foto: Facebook: Zakończyć plandemię

16 sierpnia w Warszawie odbędzie się protest „Zakończyć Plandemię”. Protestujący sprzeciwiają się ponownemu „zamknięciu Polaków w domach”. Wyrażają też niezadowolenie z tego, jak z pandemią radzi sobie minister Łukasz Szumowski.

Minister zdrowia, Łukasz Szumowski, raczej nie będzie zadowolony. Już 16 sierpnia w Warszawie ma się odbyć protest „Zakończyć Plandemię”.

W ostatnich dniach Niemcy, Wielka Brytania i inne państwa wyszły tłumnie na ulice – przypominają organizatorzy. – Czas na Polskę – uważają. „Dość kłamstw i manipulacji”, „Dość zamordyzmu, reżimu i dyktatury” – takie hasła przyświecają pomysłodawcom wydarzenia.

Człowiek zwany ministrem zdrowia Łukasz Szumowski według relacji mediów niemal zawodowy oszust, po raz drugi chce zamknąć nas w domach, założyć nam szmaty na twarz i wprowadzić kwarantanne po powrocie z zagranicy, chce kontroli na weselach – ostrzegają na stronie wydarzenia na FB.

Jeśli tego nie przerwiemy będzie trwało to latami, aż nie wyszczepi nas jak bydło – uważają. – Pokażmy swój sprzeciw i zamanifestujmy wolność ! – podkreślają.

Naszym celem jest wolność, sprzeciw wobec odbierania nam podstawowych praw, paraliżowania życia, postępującej totalitarnej kontroli i przymusu procedur medycznych, w tym wymuszania noszenia szkodliwych maseczek oraz planowanych masowych szczepień, pod pozorem rzekomej ochrony – podkreśla organizatorka Justyna Socha.

https://www.facebook.com/events/763453147736717/

Comments are closed.