Promocja pedofilii w filmie dla dzieci i młodzieży? 11-latki „twerkują” w antyislamskiej produkcji Netlfixa [VIDEO]

"Cuties" - najnowsza produkcja Netflixa zawiera kontrowersyjne sceny z udziałem dzieci Źródło: materiały prasowe

9 września na platformie streamingowej Netflix będzie miał premierę film „Cuties”. Wymierzona w muzułmanów francuska produkcja dla dzieci i młodzieży promuje, według niektórych krytyków, pedofilię.

„11-letnia Amy, która pragnie dołączyć do szkolnego zespołu tanecznego, zaczyna odkrywać swoją kobiecość, co kłóci się z tradycyjnymi wartościami jej rodziny” – czytamy w oposie produkcji na oficjalnym kanale Netflix.

„Cuties” zadebiutują na platformie Netflix 9 września
Źródło: Netflix prt sc

Film ma być wymierzony we francuskich, konserwatywnych muzułmanów, co jest ciekawe, bo do tej pory francuska lewica nie miała na to odwagi. Według wielu krytyków jednak głównym celem produkcji jest promocja pedofilii.

Fabuła będzie skupiała się na historii muzułmańskiej 11-latki, która chce dołączyć do rówieśniczek uprawiających „twerking”. Co to za taniec? Cóż, najprostsza definicja to po prostu… machanie tyłkiem.

Nawet w Wikipedii przeczytamy, że to „rodzaj tańca o zabarwieniu erotycznym, który jest popularny głównie wśród kobiet i polega na rytmicznym potrząsaniu pośladkami„.

Czy to brzmi jak dobre zajęcie dla 11-latek? Może według postępowych Francuzów, jednak według normalnych ludzi na pewno nie.

Oczywiście w roli szwarccharakteru produkcji postawiono matkę Amy, która nie zgadza się, by jej córka występowała półnaga i machała tyłkiem ku uciesze panów. No, cóż za zacofanie i ciemnogród…

Comments are closed.