Polacy to najgłupsze istoty na świecie. Nowe „arcydzieło” w HBO

Foto: YouTube HBO MAX

Seth Rogen i jego koledzy nakręcili kolejną komedię. Tym razem nie stronili od ksenofobicznych żartów o Polakach.

Na HBO trafił film „Amerykanin w marynacie”. To najnowszy film żydowskich twórców Setha Rogena i Evana Goldberga.

Film opowiada Herschelu Greenbaumie, o polskim Żydzie ze Słupska, który z innymi Żydami i Polakami trafia do USA w 1919 roku i przez przypadek konserwuje się w ogórkach kiszonych. Po 100 latach budzi się i stara odnaleźć rodzinę oraz rozkręcić biznes.

Rogen nie stroni w filmie od „lekkich” żartów o Żydach, ale najbardziej obrywa się Polakom. W filmie kilkukrotnie nazywa ich najgłupszymi na świecie i twierdzi, że nie ma od nich głupszych.

Dla porównania Żydzi są w filmie przedstawieni jako najinteligentniejsi i najobrotniejsi. W filmie pojawiają się też wulgarne żarty z konserwatystów, którzy przytakują Żydowi mówiącemu o tym, że kobiety są tylko narzędziami do rodzenia, ale rzucają się w furii na niego, gdy „niewinnie” stwierdza, że Maryja była prostytutką.

– Humor sytuacyjny jak i rozwiązania fabularne są jakoś dziwnie przytłumione i naiwne. Trochę tak, jakby Rogen odpuścił sobie już kreatywne burze mózgów pod wpływem trawki, co mnie delikatnie niepokoi. Zabrakło tu pazura, wyrazistości, mocnej puenty. (…) Może to kwestia tego, że, na swój sposób, to bodaj najbardziej osobisty film Rogena? Może obawiał się urazić bliskie mu osobiście tradycje żydowskie? – wskazał recenzujący film Przemysław Dobrzyński z Spidersweb.pl.

– Masa banalnych żartów, przewidywalne nudnych zwrotów akcji, dziecinna psychologia postaci (nawet jak na dobroduszną komedię). (…) Jeśli tak wygląda pierwszy oryginalny film HBO Max to przyznam, że zaczynam mieć obawy, bo platforma ta podąża chyba podobną artystyczną ścieżką co Netflix. A myślałem, że czeka nas większa różnica jakości na korzyść serwisu od HBO. Oby to był tylko nieudany start – podkreśla Dobrzyński.

Źródło: Spidersweb.pl / HBO GO

29 KOMENTARZE

 1. Uważam że to jest sponsorowane i opłacone przez żydowski teatrzyk POPIS i innych szabesgojów. Tak się popisuja i badają co Polacy na to. Bo najistotniejsze dla nich to tzw. antysemityzm, zwłaszcza wyssany z mlekiem matki i obrona 447.

 2. ale przecież to prawda, zacytuję komentarz z wykopu: „Trudno się z tym nie zgodzić. POlskie istoty dzis zamiast rządać reparacji wojennych od Niemiec zostali ich pachołkami i zamierzają wypłacić reparacje żydom. Tak POlaczki to najgłupsze istoty jakie chodziły po ziemi.”

 3. Gdyby Polak tak napisał o żydkach pewnie byłaby już wojna. Taka to i wdzięczność żydów za schronienie w w naszej ojczyznie . przejawia się głównie chamstwem wobec nas i dojeniu polski.

 4. U nas kursuje nie mniej dowcipów o Żydach, ale tylko u nas; w US gdyby Polak napisał coś krytycznego albo kpiarskiego o żydostwie amerykańskim – biada mu!

 5. Żydzi – karbowi tej Planety. Wszelkie zło bierze się z ich satanizmu. Cały rozwalony obecnie byle-wiruskiem świat, to ich robota. O czym także przeciętnie inteligentny Człowiek – wie. Ten kto od świtu do nocy myśli tylko o pieniądzach, jest po prostu chory psychicznie. Normalnemu Człowiekowi nie są potrzebne biliony, miliardy, czy nawet miliony dolarów. Duchowości zaś – zero.

 6. Gotówka na śniadanie, obiad i kolację. Jak nazywałaby się taka okrutna przypadłość z medycznego punktu widzenia ? Może „pecunioholik” ?

 7. Do adam> Czy w Polsce kiedykolwiek były rządy Polaków. Nie mieli praw nigdy i nie mają, zwłaszcza do osobistej broni na miarę czasów i wypowiedzi, zawsze cenzurowanej. Podobnie było i jest w Japonii. Wszystko pod kontrolą o prawach i broni a nawet umiejętości obrony nie było mowy – za to była kara śmierci. My też możemy sobie tylko mówić , bo cóż wart Polak bez broni. A wykorzystują to niepolskie trole internetowe wyśmiewając Polaków pod pozorem zatroskania o Polskę.

 8. Patrząc na wyniki wyborów z ostatnich 30 lat, ciężko jest mi się nie zgodzić z Żydami z HBO. Naród który od 3 dekad oddaje rządy nad sobą swoim oprawcom (banda czworga PO-PiS-SLD-PSL) ciężko nazwać inteligentnym.

 9. No, o żydach też są dzieła filmowe których z kolei oni nie lubią oglądać. Np. film biograficzny opowiadający o życiu Josepha Süß Oppenheimera.

 10. Podczas wyborów nie głosować na Żydów, Niemców, szabesgojów i zdrajców. Oni nie mogą być przedstawicielami Narodu Polskiego. Ale ponieważ media są w rękach niepolskich ludzie nie wiedzą kto jest kto. NAJPIERW REPOLONIZACJA MEDIÓW KOMUNIKACYJNYCH I NIE POZWALAĆ NA FINANSOWANIE Z ZAGRANICY ANTYPOLSKICH!

  • Kto ma zrobić repolonizację mediów Mosiek Kurski, wnuk cioteczny Mośka Lewis Bernstein Namier? I kto ma zacząć repolonizację Mosiek ukraiński Kalkstein?
   Już dawno opanowali główne sznurki i puszczają nam szambo, głównie medialne.

 11. @KIEDY REPOLONIZACJA MEDIÓW? … czyli sugerujesz żeby nie głosować na pis, bandę szabesgojów z Kalksteinem na czele ?

 12. @Do Polak: sam potwierdziłeś to co ja napisałem. Polacy są tak głupi, że nigdy u nich w kraju nie rządził Polski rząd. Polacy nie rozumieją na czym polega polityka, ekonomia, gospodarka, nauka i wojna. I pokolenie za pokoleniem płacą za to i ciągle się dziwią światu, że jest niesprawiedliwy – otóż nie, jest wielce sprawiedliwy, ale tylko głupcy cierpią. „Chcącemu nie dzieje się krzywda”, prawda?

  • Hmmm, Polacy nie są głupsi ani mądrzejsi od innych narodów; mogą mieć jedynie gorsze lub lepsze władze

   Łącznie z Tobą!

  • Odwieczna agentura w Polsce panuje. Kameleony udające Polaków. Naród nie ma pojęcia kto jest kim. Z jakiego powodu ?: Praca obcych nad ludem ? Naiwność ? Zbytnia uczciwość ? Wiarołomność ? Czy wypalenie narodowe ?.. A może i wszystko na raz ?

   • A kto i od kiedy celowo dzieli Polaków, tak skutecznie, ze nie ma jednomyślności ? Od upadku tej niby-komuny się to dzieje. Od okrągłego stołu – wtedy ustalono co będzie. Wiadomym jest, że przy tym przeklętym stole nie było ani jednego Polaka. Pod auspicjami „Solidarności” gady się przepoczwarzyły, obalając jakoby – samych siebie. Przecież wiadomo, że to skrupulatna i odwieczna robota ..eskimosów.

 13. Bo dla lewactwa święte jest tylko LGBT i stosunki analne dwóch facetów – z tego nie wolno się śmiać pod żadnym pozorem. Wszystko inne jest niegodne choćby elementarnego szacunku.

 14. Powtarzam od lat, że kraj nad Wisłą to terytorium okupowane – od 1939. Zmieniali się tylko okupanci. Wolni ludzie żyjący w niepodległym państwie mają dostęp do broni, nie są poddawani opresji fiskalnej na niespotykaną skalę (>70% dochodu zabiera aparat represji fiskalnej),mogą wycinać drzewka i robić inne najzwyklejsze rzeczy ze swoją własności, na które w Polin trzeba uzyskać „POZWOLENIE(!)”. Kraj tubylców, niewolników.

 15. PS. Ci, którzy wiedzą jak wielu było Żydów wśród Bolszewików oraz mają świadomość jakich głupot i okrucieństw się oni dopuszczali, mogliby wyrobić sobie inne zdanie na temat najgłupszego narodu na świecie

 16. Na „wolnych” uniwersytetach amerykańskich niech jakikolwiek badacz napisze, że Polacy są także ofiarami ludobójstwa nazizmu niemieckiego oraz Sowietów- jest skończony naukowo, łącznie z usunięciem z uniwersytetu i wilczym biletem; jest na to wiele przykładów.

Comments are closed.