Kolejny protest „Zakończyć plandemię” w Warszawie. „Dość dyktatury i reżimu. Koniec z odbieraniem wolności”

Fot. Radosław Piwowarczyk/NCzas

Już 12 września ulicami Warszawy przejdzie drugi protest pod hasłem „Zakończyć plandemię”. Manifestujący nie chcą dopuścić do drugiego lockdownu, a także nie zgadzają się z odbieraniem wolności.

Pierwszy protest „Zakończyć plandemię” odbył się w stolicy Polski w połowie sierpnia i można powiedzieć, iż okazał się organizacyjnym sukcesem, wzięło w nim udział ponad 20 tysięcy osób.

Dość odbierania wolności

Kolejna manifestacja ma odbyć się w sobotę o godzinie 12:00 przed Sejmem Rzeczypospolitej Polskiej. Organizatorzy zapowiadają większą frekwencję niż podczas wakacyjnego protestu.

Po licznych protestach w Europie po raz kolejny czas na Polskę ! Nie pozwólmy na kolejny lockdown, który prawdopodobnie planowany jest na 18 września – piszą organizatorzy.

Dość dyktatury, reżimu i niszczenia gospodarki. Koniec z odbieraniem wolności przez rozporządzenia, które są niezgodne z prawem i łamią konstytucję – dodano.

Protestujący domagać się będą także poniesienia odpowiedzialności za niezliczone niezgodne z prawem działania ministra Łukasza Szumowskiego. Ich zdaniem dymisja to za mało, a były już szef resortu zdrowia musi zostać rozliczony.

Wszyscy razem pokażmy, że potrafimy się zjednoczyć w wspólnej sprawie. 12.09.2020r. Staniemy ramię w ramię ponad podziałami – apelują organizatorzy.

16 KOMENTARZE

  1. Polacy to naród wolnych ludzi, wolność mamy w genach. Nie lubimy jak robi się z nas idiotów, nie lubimy kagańców. Wiemy jak wygląda propaganda, przerabialiśmy to już.

  2. Popieram pobożne życzenia, ale będą olane przez szajkę okupującą Polskę. Nie może być haseł adresowanych na Berdyczów (zakończyć, dość, koniec). Spróbujmy inaczej – kaczyński do kamieniołomów ( pokazujemy przyprowadzoną taczkę), szumowski do pierdla, bosak na pustynię…

    • opanuj się chłopcze – co ma piernik do wiatraka, co ma Bosak do Kaczyńskiego czy Szumowskiego? dlaczego nie wymieniasz Trzaskowskiego, Hołowni, Biedronia, Kosiniaka i Kamysza w jednym, itd., itp.?

      • …co ma Bosak do Kaczyńskiego… ten sam typ pasożyta, „działacza partyjnego”, co to w cywilu zdechnie z głodu z braku pożytecznych dla sprzedania się kwalifikacji. Cała reszta oczywiście też na Marsa z biletem w jedną stronę.

  3. Grzegorz Braun ma rację, że pora na obywatelskie nieposłuszeństwo. To jest wrzesień 1939 i oni wam każą zakładać opaski.”Władza” ma tyle władzy na ile im dajecie. Jak wszyscy będą ignorować i bojkotować nakazy to „władza” straci władzę i będzie kupą śmiechu

  4. Jaki durny narod! maseczki sa po to by nie roznosic covid, to po ca ma dentysta albo chirurg maske podczas operaji?????????

Comments are closed.