Grzegorz Braun: „Bezkarność+ i wojna – czy TO nas czeka?” – męska rozmowa z Sommerem [VIDEO]

Grzegorz Braun:
Grzegorz Braun: "Bezkarność+ i wojna - czy TO nas czeka?" - męska rozmowa z Sommerem || NCzasTV

Główny Inspektor Sanitarny chce, aby Polacy sami zapragnęli być zaszczepieni. Grzegorz Braun: Zaliczam go do zorganizowanej grupy przestępczej, w sposób przestępczej nadużywającej władzy.

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun był gościem telewizji NCzasTV. Reżyser odniósł się do słów Głównego Inspektora Sanitarnego, który stwierdził, że trzeba sprawić, aby ludzie sami chcieli być zaszczepieni na koronawirusa.

Braun wskazał, że zalicza GIS do „zorganizowanej grupy przestępczej, w sposób przestępczej nadużywającej władzy”. Nie wierzy też w jego zapewnienia.

Jak przypomniał dr Tomasz Sommer Główny Inspektor Sanitarny najpierw twierdził, że maseczki nic nie dają. Później jednak nieco zmienił narrację i zaczął przekonywać, iż maseczki są potrzebne… bo przypominają nam o pandemii.

Zdaniem posła Konfederacji kluczowe jest uświadomienie Polaków, że PiS ponownie próbuje przepchnąć ustawę o bezkarności za wykroczenia popełnione w związku z pandemią koronawirusa. – Władza wyposaży samą siebie, swych funkcjonariuszy w (…) w carte blanche na robienie wszystkiego co komu przyjdzie do głowy – podkreślił Braun.

Źródło: NCzasTV

1 KOMENTARZ

Comments are closed.