30-lecie „Najwyższego CZASu!” Zapraszamy na VIII Konferencję Prawicy Wolnościowej

30-lecie Najwyższego Czasu!
Prenumerata Najwyższego Czasu!

W 2020 roku mija 30 lat od założenia ośrodka konserwatywnej myśli wolnorynkowej – w formie tygodnika „Najwyższy Czas!”. Jubileuszowa konferencja wraz z bankietem miała odbyć się wiosną. Niestety, restrykcje wprowadzone z powodu koronawirusa pokrzyżowały plany. Właśnie podano nowy termin jubileuszu 30-lecia.

Zaproszenie na jubileusz

Fundacja Najwyższy CZAS!

Serdecznie zaprasza na Konferencję Prawicy Wolnościowej, która tym razem zbiega się z… obchodami 30-lecia działalności „Najwyższego Czasu!”.

Z tej okazji konferencja ma wymiar szczególnego zlotu, do udziału w którym zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, z którymi na przestrzeni tych trzydziestu lat mieliśmy przyjemność się zetknąć. Autorzy, współpracownicy, czytelnicy i sympatycy spotkają się, aby uczcić jubileusz wspólnej walki o wolność i konserwatywne wartości. Dołącz do nich!

Konferencji jak zwykle towarzyszyć będą wykłady, debaty, Targi Książki Prawicowej oraz Bankiet Urodzinowy, a w tym roku wieczory uświetnią występy artystyczne oraz wspominki.

Jubileusz odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2020 roku, w Centralnej Bibliotece Rolniczej przy warszawskim Placu Zamkowym. Program imprezy zostanie przedstawiony w najbliższym czasie.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale można wesprzeć jubileuszową konferencję dowolną wpłatą za pomocą platformy OdpalProjekt.pl.

Wesprzyj VIII konferencję prawicy wolnościowej, podczas której zorganizowany zostanie jubileusz 30-lecia „Najwyższego Czasu!”

W zamian za wpłaty na zbiórkę crowdfundingową oferujemy m.in.: książki naszych autorów, pamiątkowy album tekstowo-fotograficzny, wstęp na bankiet urodzinowy i wiele innych prezentów!

Z góry dziękujemy za wsparcie i – mamy nadzieję – do zobaczenia na początku listopada w Warszawie!

Wesprzyj konferencję – kliknij poniższy obrazek: