Czegoś takiego jeszcze nie było! Aż pięć „szóstek” w Lotto!

Niemieckie lotto.
Lotto - zdj. ilustracyjne. (Fot. Hermann Traub/Pixabay)

Pięć osób prawidłowo wytypowało sześć zwycięskich liczb w losowaniu Lotto w Niemczech. Każdemu ze szczęśliwców przypadło po 535 005 euro.

Aż pięciu graczy trafiło „szóstkę” w popularnym sobotnim losowaniu „6 z 49” w Niemczech – poinformował w poniedziałek przedstawiciel Lotto Bayern w Monachium.

Oznacza to dokładnie 535 005,90 euro dla każdego z piątki zwycięzców, którzy pochodzą z Bawarii, Berlina, Meklemburgii – Pomorza Przedniego i dwóch z Nadrenii Północnej – Westfalii.

Szczęśliwe liczby to: 11, 16, 28, 40, 41 i 45.

To, że w jednym losowaniu jest kilku zwycięzców zdarza się od czasu do czasu, podkreślił rzecznik firmy Lotto Bayer, jednak w przypadku państwowej loterii niezwykle rzadko są to wygrane wynoszące powyżej pół miliona euro. Jak dodał „możemy więc mówić o sensacji”.

2 KOMENTARZE

  1. Żadna sensacja.W pierwszej połowie lat 90 w naszym lotto tych szóstek było bodajże 96.Sensacją jest to,co dzieje się w naszych grach-kumulacja za kumulacją.

  2. U nas TW Bolek bez przerwy wygrywał w totka w latach 70-tych. Złośliwcy mówią, że numerki mu podpowiadała wróżka z SB. Ale to jest nic – były prezydent Warszawy (KLD-UW-PO) Paweł Piskorski 138 razy pod rząd wygrał w ruletkę 4 mld 950 mln starych złotych (odpowiednik dzisiejszych 500-600 tys.). To jest dopiero sensacja, a nie jakieś tam niemieckie historie. :D

Comments are closed.