Cichanouska da Łukaszence nietykalność jeśli „odejdzie w spokoju, po ludzku”

Swiatłana Cichanouska, Aleksandr Łukaszenka Źródło: PAP, collage
Swiatłana Cichanouska, Aleksandr Łukaszenka Źródło: PAP, collage

Swiatłana Cichanouska jest gotowa zapewnić nietykalność Aleksandrowi Łukaszence, jeśli ten usunie się w spokoju ze stanowiska.

Liderka białoruskiej opozycji, Swiatłana Cichanouska, zapowiedziała w wywiadzie dla ukraińskiego portalu LB.ua, że rozważyłaby gwarancję bezpieczeństwa dla Aleksandra Łukaszenki, jeśli ten dobrowolnie odda pieniądze.

– To wszystko jest przedmiotem dyskusji. Oczywiście, jeśli odejdzie w pokoju, po ludzku, to jest taka możliwość. Można nawet powiedzieć, że jest to pewne. Osobiście muszę mówić w imieniu wszystkich ludzi. W tej sprawie zostanie wzięta pod uwagę opinia wszystkich – powiedziała Cichanouska.

Co ciekawe, opozycjonistka powiedziała w radiu, że Łukaszenka może liczyć nawet na „coś więcej” niż gwarancje bezpieczeństwa jeśli odda władze.

Źródło: belsat.eu

10 KOMENTARZE

  1. Popatrz jaka bezczelna,najpierw chciala tylko nowych wyborow, teraz wypiescily ja zydowskie hieny bolszewickie z brukseli i juz ma sie lukaszenka wyprowadzic.

  2. Niedawno miała mokro w gaciach i była rozbita jak 6 Armia niemiecka pod Stalingradem, a teraz hardo dyktuje warunki … no, no. Podkręcili ją konkretnie spece od motywacji. Jak tak dalej pójdzie to ogłosi się Carycą Wszechrusi (Императрица Всероссійская) i samego Putina przełoży przez kolano jak rozwydrzonego smarka. Żeby tylko w tym ferworze rewolucyjnego uniesienia nie połknęła nowiczoka …

  3. Kiedy ja w końcu aresztują? i upublicznią kto za ty stoi, ile dostałą pieniędzy, panie Łukaszenka zrób to, tak jak Pan upublicznił przestępcza działalność who.

  4. Tak jak dali Kadafiemu :)
    Ona może obiecywać reprezentuje banksterów którzy kradną, oszukują, mordują,
    szerzą chaos, zboczenia …
    zgodnie z doktryną Lucyfera

Comments are closed.