Wiedeń: islamski „strażnik moralności” wymierza „sprawiedliwość”. „Odważyłeś się pisać z czeczeńskimi kobietami?”

Czeczeński
Czeczeński "strażnik moralności" okłada Serba z flirt z Czeczenką/Fot. screen heute.at

Do sieci trafił wstrząsający filmik z wiedeńskich ulic. Młody chłopak padł bowiem ofiarą „islamskiego strażnika moralności” za flirt z Czeczenką. Zadał mu wiele bolesnych ciosów.

Dziesiątki uderzeń w twarz, bolesne kopniaki i mocne ciosy – tak samozwańczy islamski strażnik moralności potraktował młodego Serba na wiedeńskich ulicach. Oprawcą najprawdopodobniej był młody Czeczen, który postanowił wymierzyć „sprawiedliwość” za to, że jego ofiara flirtowała za pośrednictwem smartfona ze swoją czeczeńską dziewczyną. Młody chłopak został za to „ukarany”.

Co, odważyłeś się pisać z czeczeńskimi kobietami? Ty ch**u – słychać na filmiku. „Islamski strażnik moralności” co chwilę uderzał chłopaka. Następnie zmusił młodzieńca, żeby uklęknął i przeprosił. Musiał także określić siebie mianem, którego wcześniej użył wobec niego agresor. Co więcej, oprawca zagroził mu także gwałtem.

Od lutego 2020 roku austriacka policja kryminalna prowadzi śledztwo w sprawie grupy samozwańczych „strażników moralności” z Czeczenii. Organizacja ta ma hierarchiczną strukturę i jest złożona z zakonspirowanych komórek. Jej członkowie zajmują się m.in. śledzeniem zachowań czeczeńskich kobiet w internecie i miejscach publicznych.

Wszystko po to, by móc „podjąć interwencję” w przypadkach podobnych do wyżej opisanego. Samozwańcy strażnicy – w razie stwierdzenia „przestępstwa” m.in. wydają też ostrzeżenia, wieszają zdjęcia przed meczetami, prześladują „sprawców” i znęcają się nad nimi.

„Islam religią „miłości i tolerancji” mówicie? Kolorowy Wiedeń. Na zdjęciu Czeczeni karzą młodego Serba za flirtowanie z Czeczenką. Ciosy, wyzwiska i groźby gwałtu wobec chłopaka” – napisał jeden z użytkowników Twittera.

Wideo można obejrzeć tutaj.

Źródła: heute.at/Twitter

8 KOMENTARZE

  1. Niech się Muslimy modlą mocno do Allaha, żeby nie pojawił się samozwańczy Austriok z wąsikiem, bo się miarka powoli przebiera.

  2. Tak jak muslimy bronią swoich kobiet przed chrześcijanami, tak chrześcijanie powinni bronić swoich kobiet przed muslimami. To, że muslimy obiły Serba to naturalna reakcja obronna, oni robią to co powinien robić każdy samiec – bronić swoich samic. Gdyby biali mężczyźni robili to samo to nie byłoby gwałtów na masową skalę dokonywanych przez nachodźców – bali by się podchodzić do białych kobiet, bo za to byłby ciężki łomot.

    • Niestety nie da się za bardzo – trzeba by najpierw spacyfikować lewaków i liberastów i usunąć ich wpływ na państwo i politykę. Obecnie można takie rzeczy robić – do momentu aż dorwie człowieka za „rasizm” policja…

Comments are closed.