Korwin-Mikke, Dziambor, Braun, Michalkiewiczem na żywo w Warszawie na Konferencji Prawicy Wolnościowej

30-lecie Najwyższego Czasu!

Zbliża się VIII Konferencja Prawicy Wolnościowej, podczas której zorganizowany zostanie jubileusz 30-lecia „Najwyższego CZASu!”. Wśród gości pojawi się wiele osób zasłużonych dla popularyzacji myśli konserwatywno-wolnościowej w Polsce. Przyjdź i spotkaj się z Januszem Korwin-Mikkem, Arturem Dziamborem, Grzegorzem Braunem, Stanisławem Michalkiewiczem i wieloma innymi znakomitymi gośćmi!

W 2020 roku mija 30 lat od założenia ośrodka konserwatywnej myśli wolnorynkowej – w formie tygodnika „Najwyższy Czas!”. Jubileuszowa konferencja wraz z bankietem miała odbyć się wiosną. Niestety, restrykcje wprowadzone z powodu koronawirusa pokrzyżowały plany. Właśnie podano nowy termin jubileuszu 30-lecia. Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale w zamian za wsparcie można liczyć na atrakcyjne nagrody.

Zaproszenie na jubileusz

Fundacja Najwyższy CZAS!

Serdecznie zaprasza na Konferencję Prawicy Wolnościowej, która tym razem zbiega się z… obchodami 30-lecia działalności „Najwyższego Czasu!”.

Z tej okazji konferencja ma wymiar szczególnego zlotu, do udziału w którym zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, z którymi na przestrzeni tych trzydziestu lat mieliśmy przyjemność się zetknąć. Autorzy, współpracownicy, czytelnicy i sympatycy spotkają się, aby uczcić jubileusz wspólnej walki o wolność i konserwatywne wartości. Dołącz do nich!

Konferencji jak zwykle towarzyszyć będą wykłady, debaty, Targi Książki Prawicowej oraz Bankiet Urodzinowy, a w tym roku wieczory uświetnią występy artystyczne oraz wspominki.

Wesprzyj Konferencję Prawicy Wolnościowej

Jubileusz odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2020 roku, w Centralnej Bibliotece Rolniczej przy warszawskim Placu Zamkowym.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale można wesprzeć jubileuszową konferencję dowolną wpłatą za pomocą platformy OdpalProjekt.pl, a co serdecznie Państwa prosimy.

W zamian za wpłaty na zbiórkę crowdfundingową oferujemy atrakcyjne nagrody. Wśród nich m.in.: książki z Biblioteki Wolności wraz z autografami autorów, pamiątkowy, jubileuszowy album tekstowo-fotograficzny czy wstęp na bankiet urodzinowy. Zobacz, co możesz zyskać dzięki wsparciu.

Wesprzyj VIII konferencję prawicy wolnościowej, podczas której zorganizowany zostanie jubileusz 30-lecia „Najwyższego Czasu!”

Wśród gości pojawią się m.in. Janusz Korwin-Mikke, Artur Dziambor, Grzegorz Braun, Krzysztof Bosak, Stanisław Michalkiewicz, Tomasz Sommer i wiele innych osób. Szczegółowy program imprezy zostanie przedstawiony w najbliższym czasie.

Z góry dziękujemy za każde, choćby najmniejsze, wsparcie i – mamy nadzieję – do zobaczenia na początku listopada w Warszawie!

Wesprzyj konferencję – kliknij poniższy obrazek: