Szczepionka jednak nie zakończy pandemii? WHO zapowiada wzrost śmiertelności na koronawirusa

Hans Kluge/Fot. screen YouTube/WHO
Hans Kluge/Fot. screen YouTube

Światowa Organizacja Zdrowia zapowiada, że mniemana pandemia koronawirusa nie zakończy się tak szybko, jak chcieliby tego Europejczycy. Dyrektor regionalny WHO w Europie stwierdził również, że szczepionka nie będzie „końcem pandemii”.

„Eksperci” WHO wieszczą, że w październiku i listopadzie zwiększy się śmiertelność z powodu koronawirusa. Dyrektor regionalny WHO w Europie Hans Kluge stwierdził, że „będzie trudniej”. Podkreślał, że obecnie rośnie liczba zakażonych w Europie, mimo że liczba zgonów utrzymuje się na stosunkowo stabilnym poziomie.

Kluge stwierdził, że świat nie chce dziś słuchać takich złych wiadomości, a „on to rozumie”. Zapowiedział jednak, że w październiku i listopadzie „będziemy obserwować wzrost śmiertelności”.

Co więcej, urzędnik WHO z Kopenhagi ostudził nadzieje związane ze szczepionkami.

Wciąż słyszę: „Szczepionka będzie końcem pandemii”. Oczywiście, że nie! – powiedział.

A jeśli do tego będziemy musieli zamawiać różne szczepionki, to będzie logistyczny koszmar – dodał.

„Na razie bez odpowiedzi pozostaje pytanie, czy szczepionka pomoże wszystkim grupom ludności. Są przesłanki, by sądzić, że pomoże jedynie niektórym” – donosi Deutsche Welle.

Źródło: dw.com

8 KOMENTARZE

 1. „Wciąż słyszę: „Szczepionka będzie końcem pandemii”. Oczywiście, że nie! – powiedział.”
  Przecież, kurna, sami mówili, że „pandemia potrwa, niestety, aż do opracowania szczepionki”!!!

  „„Na razie bez odpowiedzi pozostaje pytanie, czy szczepionka pomoże wszystkim grupom ludności. Są przesłanki, by sądzić, że pomoże jedynie niektórym” – donosi Deutsche Welle.”
  Niech zgadnę – wszystkim, tylko nie białym mężczyznom, nieprawdaż?

 2. Oczywiście, że nie będzie końcem pandemii. Pandemia zamordystyczna jest zaplanowana na długo. A szczepionka nie zabezpiecza przed zachorowaniem wręcz sama je wywoła.

 3. Widać, że to głównie Europa jest celem żydowskiej plutokracji. Dołożą w wyższych dawkach chemtrails i osiągną zamierzony cel. Wczoraj podczas manifestacji w Warszawie wypuścili hordy odrzutowców zasiewających chemią nad głowami protestujących. I przy okazji w całej Polsce. W tym przestępstwie bierze udział polski rząd – szabesgnoje

 4. Śmiertelność wzroście po docelowym uruchomieniu sieci 5G we właściwych parametrach.
  Depopulacja jest nieunikniona. Oni od tego nigdy nie odejdą. To sataniści i psychopaci. A takich się powinno izolować i cos tam jeszcze dla utrwalenia spokoju, wolności i człowieczeństwa.

 5. Od dawna byłem o tym przekonany, że pandemia będzie trwała i trwała. Po co ogłaszać koniec pandemii skoro tak dobrze idzie? Wiele firm, a nawet całe branże, stoją na granicy bankructwa lub już bankrutują. Taka pandemia to znakomita okazja, żeby te firmy zmieniły właściciela. Dlatego pandemia będzie trwała do momentu aż się to dokona.

Comments are closed.