W Sejmie koronawirusa nie ma? Bosak: nikt już nie nosi maseczek

Krzysztof Bosak w maseczce. / foto: PAP

Krzysztof Bosak, przedstawiciel nacjonalistycznego skrzydła Konfederacji, zauważył, że posłowie w Sejmie przestali przestrzegać obostrzeń.

„Warto odnotować, że bez żadnej dyskusji czy komunikatów w Sejmie zakończyła się pandemia koronawirusa. Nikt już nie nosi maseczek, wszyscy posłowie, rząd i urzędnicy rządowi stłoczeni są na wspólnej sali, a dziennikarze przestali w tej sprawie zawracać głowę w agresywnym tonie” – napisał na Twitterze narodowiec.

Bosakowi odpisał inny polityk Konfederacji, przedstawiciel wolnościowców – Paweł Wyrzykowski. „Jak to bez żadnych komunikatów? Przecież Korwin zgolił brodę” – zażartował.

Faktem jednak jest, że posłowie rzeczywiście zachowują się w Sejmie tak, jakby pandemii już nie było. Jeszcze niedawno trwały cyrki z głosowaniem zdalnym, które raz wychodził, a raz nie. Teraz najwyraźniej politycy stwierdzili, że nie ma się już czego bać.

Dlaczego jednak w takim razie non stop przebąkują coś o kolejnych obostrzeniach? Przecież mało kto wyprawia np. wesele na 460 osób z tak dużą liczbą gości w wieku starczym…

3 KOMENTARZE

  1. …Winnicki wysuwa się na lidera Konfederacji i trzeba to formalnie zatwierdzić… niepotrzebne i przesadne szyderstwo z tfukonfederatów. Przecież znajdzie się tam jakiś człowiek wykształcony, z wyuczonym zawodem i praktyką zawodową, szanowany mąż i ojciec, zdolny do samodzielnego utrzymania rodziny bez struktur partyjnych (czytaj koryta budżetowego). Inaczej mówiąc NIEZALEŻNY ideowy Polak.

  2. Nie mamy do czynienia z superszybkim wirusem mutującym, a początkowo z różnymi szczepami początkowymi , które są rozprowadzane sztucznymi środkami w różnych populacjach ludzkich – co potwierdza zbieranie, analiza i ocena ich objawów klinicznych. Teza ta jest potwierdzona przez liczne przypadki „ponownego zakażenia”, tj. brak odporności krzyżowej u ludzi na różne szczepy SARS-CoV2.

Comments are closed.