Murzyn zaatakował 84-letnią zwolenniczkę Trumpa. „Uderzył mnie prosto w twarz i zerwał kolczyki” [VIDEO]

Czarnoskóry napastnik atakuje zwolenników Trumpa/Fot. screen YouTube
Czarnoskóry napastnik atakuje zwolenników Trumpa/Fot. screen YouTube

Policja w USA aresztowała 33-letniego Murzyna, Alvina Gary’ego Shaw po ataku na zwolenników Donalda Trumpa. Do zdarzenia doszło podczas wiecu wyborczego w Alico Viejo w Kalifornii.

Czarnoskóry mężczyzna zaatakował zwolenników ubiegającego się o reelekcję prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Do napaści doszło podczas wiecu wyborczego w Alico Viejo w stanie Kalifornia. Ofiarą agresywnego Alvina Shaw stała się 84-letnia biała kobieta.

Poszkodowana w ataku została 84-letnia Donna Snow. Kobieta relacjonowała, że napastnik „cofnął rękę, jakby zamierzał ją uderzyć i uderzył ją prosto w twarz”. Co więcej, Shaw zerwał także kolczyki, które miała na sobie 84-latka.

Nie chciał mnie zostawić w spokoju. Podszedł ze swoim jointem i położył go na moim nowym transparencie Trumpa. W Kalifornii nie rozdają transparentów Trumpa, więc to mnie zdenerwowało. Powiedziałam: Co robisz? Nie możesz tego robić! – mówiła Donna Snow.

Donna zdołała utrzymać równowagę, jednak kolejna ofiara przewróciła się. Trzecią ofiarą napastnika była osoba powyżej 70. roku życia, która trafiła do szpitala z urazem szyi.

Jak poinformowało biuro tamtejszego szeryfa, na widok zdarzenia do akcji wkroczył emerytowany policjant. Były funkcjonariusz wycelował broń w agresora. Czarnoskóry napastnik próbował uciec z miejsca zdarzenia. Służby podają, że miał przy sobie nóż, który później znaleziono w pobliskich krzakach.

Shaw został aresztowany pod zarzutem znęcania się nad osobami starszymi, napadu z bronią oraz pobicia.

Źródła: CBS LA, PM

10 KOMENTARZE

 1. Nie Alico Viejo, tylko Aliso Viejo. To bardzo przyjemne osiedle na południowym skraju zurbanizowanego obszaru Los Angeles. Na wysokim wzgórzu nad prześliczną doliną z płynącym dołem strumieniem i mnóstwem ścieżek od spacerowych aż po szlaków o charakterze górskim. Zaś aliso to po hiszpańsku olcha. Czyli Aliso Viejo to Stara Olcha.

 2. Już nie mogę się doczekać kiedy wszystkie małpy bez wyjątku beda deportowane do buszu lepić dalej ziemianki z gówna bo na takim poziomie cywilizacji się zatrzymali

 3. Następny męczennik dupokratów.Wina Huawei jest bezsporna.Jak tylko ogłoszą nowe sankcje,Morawiecki spróbuje dołączyć Nord Stream II.

 4. Adresuję do autora tekstu. Kto docenił Twoją wybiórczą inteligencję? Inny TEMPY KUJON?
  Trzeba by zapytać inny TEMPY BIAŁAS ? Rasista? Głupek bez szkoły? Coś nie obraziło prawda? Zatem świetlisty głąbie zarejestruj we łbie swoim jako że NAJWYŻSZY CZAS Ci miejsca znaleźć przyjdzie . Ludzie czarnoskórzy czują się źle kiedy tak Ich nazywasz . To wszystko i nic wiecej! 3,14otr

 5. Zatem świetlisty głąbie zarejestruj we łbie swoim jako że NAJWYŻSZY CZAS Ci miejsca znaleźć przyjdzie . Ludzie czarnoskórzy czują się źle kiedy tak Ich nazywasz . To wszystko i nic wiecej! Dotarło do Pana? A teraz wypad z redakcji po kolei! Koleś, który Pana zatrudnił promuje XVIII wieczny standard redakcyjny .
  3,14otr

  • A to ciekwe – mam znajomych z „czarnej” Afryki – z Senegalu i żadnemu nie przeszkadza słowo murzyn. Te swoje teorie to wyczytałeś w krytyce politycznej czy innym lewackim szmatławcu czy usłyszałeś na marszu LGBTQWERTY-AGD ?

Comments are closed.