Panika w PiS. Kaczyński zostanie nowym premierem?

Jarosław Kaczyński. Foto: PAP
Jarosław Kaczyński. Foto: PAP

Uważam, że byłoby dobrze, gdyby prezes PiS Jarosław Kaczyński został jeszcze raz premierem – powiedział „Super Expressowi” europoseł PiS, polityk Porozumienia Adam Bielan.

Dziennik cytuje słowa Bielana w opublikowanym w sobotę artykule poświęconym – jak czytamy – „potężnemu kryzysowi” w obozie Zjednoczonej Prawicy. Kryzys – pisze gazeta – być może uporządkowałoby wejście prezesa PiS do rządu.

„Pozycja Jarosława Kaczyńskiego w Prawie i Sprawiedliwości jest absolutnie niepodważalna. To prezes jest twórcą tej formacji, charyzmatycznym liderem. Jego pozycja nie wynika z tego, że jest prezesem, tylko z tego, że ma olbrzymią charyzmę” – powiedział „SE” Bielan.

„Uważam, że dobrze by było, gdyby prezes Jarosław Kaczyński został jeszcze raz premierem” – dodał.

Źródło: PAP

20 KOMENTARZE

  1. Wiadomo też, że Konfederaci (zwłaszcza Bosak) przebierają nóżkami by wskoczyć na państwowe stołki i spółki po wywalonych ziobrystach.

  2. Ja to już nawet nie mogę na niego patrzeć. Zmarnował taki potencjał. Mógł Polskę uczynić wielką a kontynuuje politykę uległości. Ale co się spodziewać po byłym komuniście-sowieciarzu który najbardziej widział kiedyś Polskę w roli PSSR.

  3. Bardzo polecam dzisiejszy „Salon dziennikarski” – na razie nie ma go na VODzie. Jeśli nie będzie go tam, to można próbować polować na stronach regionalnych rozgłośni katolickich, które transmitowały, a jest ich trochę. Pierwsze jakieś 20 min., dalej jest o mowa Nowaku.

  4. Pomyślałem sobie, że posłucham jak będą ściemniali, a tu… zaskoczenie. Porządni ludzie (Nykiel, Semka, Markiewicz) o inklinacjach wyraźnie pisowskich, dali wyraz pełnego zaniepokojenia sytuacją, niezrozumienia jej. Sensownie i szczerze, naprawdę warto posłuchać. Tylko Karnowski (prowadzący) próbował dryfować w stronę propagandy pisowskiej.

    Jeśli to nie jest szopka, to mamy przedterminowe wybory, może gdzieś za rok.

Comments are closed.