Tak PiS niszczy życie uczciwych ludzi. Zrozpaczony rolnik: „To jest państwo bezprawia! Ja hodowli nie zamknę” [WIDEO]

Jarosław Kaczyński oraz Jerzy Czarny. / foto: Wikimedia: Piotr Drabik/Twitter

Krzysztof Bosak udostępnił nagranie, na którym Jerzy Czarny, hodowca z Trzemeszna z Wielkopolski, odnosi się do ostatniej ustawy antyhodowlanej przegłosowanej wyraźną większością głosów w Sejmie. – Rozbój w biały dzień – mówi Czarny.

Procedowana w skandalicznym trybie ustawa antyhodowlana zniszczy życie tysiącom osób. Przykładem takiej osoby jest Jerzy Czarny, który swój biznes budował przez 10 lat, a 2 lata temu poczynił inwestycję.

Kontrole, pozwolenia, inwestycje, zmiany regulacji, dodatkowe kredyty, kontrole. A teraz delegalizacja. Posłuchajcie – komentuje Krzysztof Bosak.

Państwo bezprawia

Dobudowywaliśmy nowe pawilony, najwięcej żeśmy wybudowali dwa lata temu, czyli czekamy dopiero na jakiś zwrot inwestycji. A tutaj niespodzianka. Budzę się parę dni temu: zakaz hodowli. Ni z gruszki, ni z pietruszki. Wymyślił sobie ktoś, że w nocy coś tam przegłosujemy, bez konsultacji społecznych i zakazali – opowiada swą historię.

Tak to wygląda w państwie prawa? To jest państwo bezprawia! Mojej zgody na to nie ma – grzmi oburzony hodowca. – Ja hodowli nie zamknę, będę hodował dalej. Dostałem decyzję, na 5 lat były spełnione wszystkie wymagania, raporty oddziaływania na środowisko.

Zakazali nam z dnia na dzień: macie z tym skończyć, iść na bezrobocie, na zasiłek. To się wiąże z likwidacją gospodarstw, z wyrzuceniem nas z naszych domów, ponieważ są objęte hipoteką. To się wiąże z zabraniem naszych gruntów rolnych, które są objęte hipoteką – wylicza.

Rozbój w biały dzień. Jak grupa aktywistów, pseudoekologów, terrorystów – tak można ich nazwać, bo włamywali się na fermy drobiu, fermy trzody chlewnej – jak mogli wpłynąć na decydentów, którzy pod wpływem jakiejś emocji zakazali hodowli zwierząt i zabrali dochód ludziom? – dodaje.

21 KOMENTARZE

 1. Naród sprawie władzę bezpośrednio lub za pośrednictwem swoich przedstawicieli. Czas skorzystać z bezpośredniego sprawowania władzy, bo antypolski rząd przegina…

  • Tak. Ale system trzeba zmienić trwale na DEMOKRACJĘ BEZPOŚREDNIĄ. W przeciwnym razie co jakiś czas będziemy musieli obalać nowych cwaniaków. Przykładem niech będzie Szwajcaria. Tam ludzie mają głos decydujący, z którym się nie dyskutuje a wynik referendum jest ostateczny i nieodwołalny. O poziomie życia Szwajcarów to Polacy nawet nie marzą – niestety.

   • I jeszcze jedno do zapamiętania dla wszystkich naiwnych myślących, że jakaś partia chce dla nich dobrze. Każda partia polityczna, bez wyjątku, powstaje tylko w jednym celu: żeby przejąć władzę i utrzymać ją jak najdłużej. Wszystko inne to bajki dla zamydlenia oczu.

 2. Właściwie to po co jakieś ustawy uchwalać. Wystarczy skorzystać skorzystać z „dobrych wzorów” i porozklejać w kraju plakaty z nagłówkiem BEKANNTMACHUNG i od następnego dnia już obowiązuje nowe „prawo”.

 3. Wariat Kaczyński i reszta bydlaków pod sąd i do ciupy za niszczenie polskiej własności, ludzkiego życia i majątku. Precz z tą bandą czerwonych, różowych i tęczowych sukinsynów. Na śmietnik z nimi.

 4. Przykre, ale na kogo ten Pan głosował w wyborach. Z pewnością na bandę czworga i teraz ma co chciał. Szkoda chłopa.

 5. Polska nie jest krajem stabilny , jeśli chodzi o przepisy , a zwłaszcza , podatkowe , tak samo prawo w ogóle , a teraz hodowcy. To zwykły bandytyzm , co mają zrobić ci ludzie teraz i do tego tak krótki termin na likwidację . Jedne chamy odejdą to przyjdą inni i gnębią tych ludzi , co rusz jakiś palant majstruje przy przepisach. To skandal , nie chcemy takiej władzy , ludzie solidarnie powinni wyjść na ulice i pokazać władzy gdzie ich miejsce środkowym palcem.

 6. nic sie nie stalo!Polska nic sie nie stalo!!!!!!!

  wybraliscie sobie wariatow od obalkanej kaczki,to teraz macie costa wybrali.Ciekawe na kogo glosowal ten rolnik?szanse sa duze,ze wlasnie na swoich oprawcow…

 7. We Francji rolnicy przyjeżdżali na potesty ciągnikami z podczepionymi cysternami do rozrzucania gnojowicy. Budynki rządowe były obficie „nawożone” tymi fiołkami. Nasi chyba też mają jaja?

 8. Teraz ‚zrozpaczony rolnik’ niech sobie zada pytanie na kogo on i jego najbliżsi głosowali przez ostatnie 30 lat. 81% rolników w niedawnych wyborach głosowało na Dudę, czyli na opcję pisowską, dostali to co chcieli – socjalizm. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, okrąglutki rolnik dzięki pisowi teraz przejdzie kurację odchudzającą.

 9. popieram pis –ale takiego gówna to się nie robi!!!!! Nawet jeśli, to proces stabilny powinien być, odszkodowania godne –bardzo godne! A nie brednie po nocach uchwalać …pieski, liski ważniejsze niż Polska??? Niż ludzie!? Opamiętaj się człowieku! Odrealniasz się ! dałeś Jarek czadu dziadowskiego…SŁÓW BRAK!

 10. Cytat:

  „Art. 4.
  1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
  2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.”

  Nie wiem o co tym Polakom chodzi, Naród sprawuje władzę przez przedstawicieli Narodu, którzy sprawują bezpośrednio.
  Wszystko gra.
  Wszystko gra i jest zgodne.

 11. ale stary „wielki Gąsior” narozrabiał; oj, będzie się pierze walało po ulicach, będzie; rolnicy wkurzeni, myśliwi wkurzeni, handlowcy wkurzeni, górnicy wkurzeni, itd., itp., a łon robi swoje i ma wszystkich w „gęsim” kuprze; bydło idzie na żeś równiutko, po kolei, bez oporów; „1984” – uważana była za bajkę; to jak nazwać to co się dzieje obecnie?

 12. Jaki rolnik??? Co on sieje? Rownie dobrze mogl zainwestowac w koksownie. Przestancie mataczyc. Przemysl futrzarski juz dawno powiniuen byc zamkniety. Jedyne o co mozna miec pretensje to dlaczego falszywcy wylaczyli kroliki i dlaczego uboju rytualnego nie zakazano calkowicie. Kazda dzialalnosci ktora nie jest ludziom do zycia potrzebna powinna byc zakazana … zwlaszcza sport zawodowy!

Comments are closed.