Korwin-Mikke: Jak Ziobro się ugnie, to już po nim. Konfederacja jest gotowa na wybory [VIDEO]

Foto: NCzasTV

Janusz Korwin-Mikke wieszczy, że jeśli Zbigniew Ziobro ulegnie wobec PiS, to będzie jego koniec w polityce. Wojna wśród komunistów nie martwi za to prawicy, Konfederacja jest gotowa na wcześniejsze wybory.

PiS dało Solidarnej Polsce ultimatum. Jeśli Zbigniew Ziobro i jego grupa chce uniknąć zerwania koalicji i wcześniejszych wyborów to musi poprzeć ustawy Bezkarność+ oraz wojnę z polskimi przedsiębiorcami.

Na razie nie wiadomo, jak zachowa się Ziobro i jego formacja. Jednak wiele wskazuje na to, że ze strachu przed utratą stanowisk w administracji państwowej i państwowych spółkach pójdą na współpracę.

– Jeśli pan Ziobro to poprze, to się załamie i straci wiarygodność. Myślę, że jeśli pan Ziobro wystartuje w wyborach to miałby dobry wynik, ale jeśli się już raz złamie to ludzie mu nie uwierzą – ocenił poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke.

Korwin-Mikke wskazał, że PiS z drugiej strony nie powinien obawiać się odejścia Ziobry, bo jak pokazały głosowania dobrze idzie mu współpraca z Lewicą. Przyrównał władze PiS i Lewicy do Piaseckiego i Gomułki – jeden socjalista wierzący, drugi niewierzący.

Źródło: NCzasTV

11 KOMENTARZE

  1. Neo-endecja to jednak zakute paly. Granica smiesznosci juz dawno zastala przekroczona, a pultajacy sie ze zlosci Mikke to widok niezapomniany (polsat)

  2. …Konfederacja jest gotowa na wcześniejsze wybory… Uprzejmie zapytuję Szanownego JKM jak sztab tfukonfederacji planuje pozyskać połowę Polaków bojkotujących tzw. „wybory”. Tam leży klucz do zwycięstwa. Wodzusiowie podwórkowi bosak, sośnierz czy winnicki to kpiny z wyborców. Nabieram pewności, że tfukonfederacja to fałszywa flaga do oszukania Polaków i zneutralizowania wojowniczych nastrojów w Narodzie. Kiszczak wiecznie żywy!

  3. Wpisy Kaszubskiego stolema trzeba ignorowac. W Nczas mamy wolnosc slowa wiec niech plecie te swoje dyrdymaly. Komentowac mozna jedynie splunieciem i tyle. Niech sie koles dalej onanizuje slownie.

  4. Trochę trudno słuchać rad człowieka, który przez całą karierę osiągnął max 3% poparcia i dopiero dzięki temu że schowano go w Konferderacji jest posłem

  5. Szanowny Panie JKM

    Co pana obchodzi los szefa solidarnej Polski (niby z kim ona się solidaryzuje?).
    Czy Wy nie macie swoich ważniejszych problemów!!!.

Comments are closed.