Krzysztof Bosak liderem opozycji parlamentarnej! „Nasz poseł całkowicie deklasuje pozostałych polityków”

Krzysztof Bosak z Konfederacji.
Krzysztof Bosak z Konfederacji. (Zdj. screen/FB)

Krzysztof Bosak liderem opozycji parlamentarnej! Według najnowszego badania IBRIS dla WP.pl to właśnie poseł Konfederacji jest postacią, która ma największe poparcie wśród elektoratu opozycyjnego w Sejmie. Poza nim lepsze wyniki osiągnęli Szymon Hołownia i Rafał Trzaskowski.

„Wynikiem 15,7 proc. poparcia nasz poseł całkowicie deklasuje pozostałych polityków PO, Lewicy i PSL zasiadających w Sejmie” – czytamy na facebookowej stronie Konfederacji. Drugi – Adrian Zandberg uzyskał zaledwie 3 proc. poparcia, dalej był Borys Budka (2,8 proc.), Włodzimierz Czarzasty (0,9 proc.).

Najlepsze wyniki osiągnęły postaci spoza Sejmu – Rafał Trzaskowski, który prowadzi w rankingu z 24,6 proc. i Szymon Hołownia (21,9 proc.). W ogólnym rozrachunku Bosak jest więc trzeci.

„W ostatnich dniach Krzysztof Bosak zanotował też największy wzrost zaufania wśród wszystkich polityków, aż 38 proc” – przypominają Konfederaci. Zauważają przy tym, że w w obozie rządowym dochodzi do rozłamu, a pozostałe partie targane są wewnętrznymi konfliktami i tracą poparcie, to Konfederacja się wzmacnia.

„Coraz więcej ludzi docenia ciężką merytoryczna pracę, szczerość i odwagę w przedstawianiu swoich racji. Nasi liderzy zdobywają coraz większe uznanie, a cała nasza Konfederacja zdobywa coraz większe poparcie – umocniliśmy się już jako trzecia siła polityczna w Sejmie, wyprzedzając w badaniach PSL i Lewicę!” – podkreślają.

14 KOMENTARZE

 1. Uważajcie tfukonfederaci! KTOŚ uparcie lansuje deskowego ślizgacza na Waszego lidera. Żeby nie było późnej, że nie uprzedzałem o dywersji w Waszych szeregach. No chyba, że wszyscy prezentujecie ten sam sort…

  • Ciekawe, właśnie przed chwilą dokonano w tym miejscu cięcia cenzorskiego – był mój wpis o dyskutowaniu Jaruna samemu ze sobą. Usunięto ten jego drugi w wpis i mój.

   NCzasie, nie będę się gniewał, ale pod warunkiem, że ukrócicie te wybryki Jaruna vel Kaszubskiego Stolema vel…

 2. Bo Konfederacja jest konkretna, jest Kimś. Reszta rozpływa się w „przypodowywaniu się wszystkim”.
  To mozolna praca, ale – dziękuję Konfederacjo! – przynosząca efekty. Konfederaci po prostu wiedzą co to jest ciężka praca, resztę świetnie nazwał Grzegorz Braun: „od żłobka do nagrobka na państwowym”.

 3. Bo Konfederaci, to jedyni posłowie, którzy faktycznie pracują i to ciężko pracują, a do tego na rzecz Polski. Reszta to jak zawsze, dupoławkowe lenie nie skażone inteligencją, mające gdzieś interes Polski.

  • A jakiez to przejawy owoce ich ciezkiej pracy mozemy gremialnie docenic oprocz gloryfikowania Lukaszenki, Chinczykow czy sowietow? Moze po owocach ich poznamy?

   • Właśnie – po owocach. Ale że ich nie widzisz?
    One nie muszą być spektakularne, to jest w większości praca organiczna, ale przyjdzie i czas na nie.
    Dwa przykłady: Marsz Niepodległości i stała obecność głosu rozsądku w mediach, którego od dawna się nie słyszało. Oczywiście na ile ich puszczą, ale coś tam muszą. Dziś rano np. przerwano wypowiedź Berkowicza i chyba już do programu nie wrócono. Ale co zdążył powiedzieć, to powiedział.

   • A Klarenbach pissowietyzuje (moje autorskie!, daję licencję zgodnie z prawem autorskim – przytoczyć autora ;-) ) się coraz bardziej…
    Na razie nie mogą nawet wnieść projektu ustawy, ale to się zmieni po wyborach, a może… kto wie? nawet wcześniej?
    Przypominam, że Konfederacja nie istnieje nawet 2 lat.

 4. To wciaz jedynie ranking psow ujadajacych na karawane.
  Zaden z tych panow i chlopcow nie jest politykiem.
  A Czazasty propagujacy i gloryfikujacy ustroj totalitarny jest w moich oczach zwyklym przestepca.

  • Bo dopiero z Konfederacją zaczyna wkraczać polityka do Polski. Do tej pory nie wolno było uprawiać polityki w naszym bantustanie….

Comments are closed.