Milicja szariatowa w Strasburgu? „Pouczyli” fizycznie dziewczynę o nieskromności jej sukienki

Fot. ilustr. minisukienka

Studentka ze Strasburga została zwyzywana i uderzona w twarz z powodu zbyt krótkiej długości swojej sukienki. Dziewczyna mówi, że „klimat dla młodych kobiet na ulicach miasta jest szkodliwy”.

Studentka języków obcych (LEA) o imieniu Elżbieta została napadnięta na środku ulicy w biały dzień. Działo się o 18 września w Strasburgu, kiedy wracała do domu. Na ulicy było dużo ludzi, ale nikt nie zareagował.

Do incydentu doszło, kiedy mijała trzech dwudziestokilkuletnich mężczyzn w okolicy biblioteki multimedialnej im. Malraux. „Jeden z trzech mężczyzn powiedział – spójrz na tę sukę w spódnicy” – opowiadała o zajściu antenie France Bleu 22-letnia studentka.

Kiedy zaprotestowała, usłyszała: „zamknij się suko i spuść oczy”. Dwóch „młodzieńców” schwytało ją za ręce, a trzeci uderzył w twarz.

Elżbieta przed mikrofonem France Bleu skarżyła się, że jeszcze nigdy nękanie na ulicach Strasburga nie miało takich rozmiarów. Obwinia też „tchórzostwo” przechodniów. W Alzacji można dostać w twarz już nie tylko dlatego, że „zupa była za słona”, ale też za zbyt krótką sukienkę…

À Strasbourg, une étudiante tabassée parce qu’elle portait une jupe!

Źródło: VA

15 KOMENTARZE

  1. Ktos zareguje to tylko wyrok dostanie, a w tej samej tv powiedza, ze jest islamofobem i rasista. A dla kobiet to sa ich arabscy ksiecia.

  2. Hehehehe teraz to tchórzostwo przechodniów, a wcześniej zły patriarchat i biali mężczyźni to największe zło.
    Stanę w obronie kobiety na ulicy, dopiero jak minimum 90% kobiet będzie protestować przeciwko nielegalnej imigracji i islamizacji Europy. Nie? No to każdy niech uważa na siebie i na swoich.

  3. Nie znalazłem informacji kim byli ci „młodzi ludzie”, na przykłada czy byli rdzennymi Europejczykami czy przybyszami z innych kultur i kręgów religijnycyh?

  4. Może by się tak czarny protest zmobilizował? Zapraszam jego zagorzałe uczestniczki do objazdowej akcji protestacyjnej – leżenia plackiem w islamskich skupiskach w intencji „prawa do noszenia na sobie co się komu podoba” (byle nie futer i skór naturalnych, bo najlepiej popierać ubrania z ropy z krajów muzułmańskich…

  5. Islamskie Emiraty Belgii, to długa droga i całkiem możliwa, przecież ci co zapraszają muzułmanów to wiedzą, że aktuale „róbta co chceta” wymiera bo nie rodzą się dzieci, mężczyźni prawnie są w stosunku podrzędnym do kobiet, niedobór ludzi w państwie, stwarza jedyną szansę dla Islamu do przedłużenia agonii społeczeństwa. Czy Izrael się obroni? Skoro Europa gnije? A może Ideologia COVID-19 to początek ogłupiania do rozpętania wojny globalnej?

  6. Znamienna informacja. „Pouczyli”/napadli białą. Przechodnie nie reagują nie tylko ze zwykłej obawy, nie tylko ze zwykłego zamiłowania do „świętego spokoju”. Są wychowani w „bezpłciowej” bezsilności w ogóle, a tym bardziej wobec „świętych politycznej poprawności. PS Przypomina mi się „eksperyment” jakiejś szwedzkiej telewizji. W obronie ostro traktowanej czy wręcz napastowanej kobiety wystąpił …

  7. ….- dość zdecydowanie,ale bez piąch – Polak. O ile pamiętam, „nasze” „eliciary” komentowały – wystąpił wprawdzie w obronie kobiety, ale za ostro. O jakżeż musi tryumfować nacja/jej część, która „nakazała nam” takie „myślenie”, w celu – jak sądzę, jak czytam – osłabienia białych Europejczyków.

Comments are closed.