[NCZAS TV] Biden kontra Trump. Rozpoczyna się decydujące starcie. Kto je wygra?

Donald Trump. Joe Biden. Zdjęcie: YT/abc7
Donald Trump. Joe Biden. Zdjęcie: YT/abc7

Czy Joe Biden ma szanse z Donaldem Trumpem? Demokraci są bardzo pewni siebie.

Najnowsze sondaże wskazują, że kandydat Demokratów Joe Biden ma dużą przewagę nad Donaldem Trumpem. Lewica jest przekonana, że w listopadzie Republikanie stracą prezydenta.

Kampanię wyborczą w rozmowie z NCzasTV komentował Dariusz Matuszak, były szef gabinetu ministra finansów Jarosława Bauca. Jak zauważył Matuszak sondaże nie są miarodajne, a wszystko zależy od tego kto je zamawia.

– Joe Biden to jest zdemenciały staruszek, który nie wie co się wokół niego dzieje. To nie jest teza publicystyczna, o jego demencji można mówić w kategoriach klinicznych – zauważył Matuszak.

Specjalista przyrównał Bidena do Breżniewa pod koniec lat 70. – Wszystko wskazuje na to, że Demokraci sterują Bidenem, który ma problemy z wypowiadaniem się, kojarzeniem – podkreślił.

Demokraci jednak zrobili badania, z których wynikało, że to właśnie Biden ma największe szanse z ich kandydatów na wygraną z Trumpem.

Źródło: NCzasTV

5 KOMENTARZE

 1. Demokraci, podobnie jak nasza opozycja świetnie wiedzą jak ‚robi się’ sondaże.
  Pamiętamy jaką mega przewagę miał Komorowski w sondazach w rywalizacji z Dudą, co sprawiło, że Michnik wyszedł na durnia.
  Ameryk.lewica ma w swoich rekach ponad 80% mainstreamowych mediów. Media te dorabiaja Trumpowi gębę rasisty. Dlatego biali Amerykanie ukrywaja w sondażach swoje protrampowskie poglądy.
  Niedługo poznamy prawdę.
  God Bless America & Save the Pres.Trump!

 2. Prezydent Trump zmiażdży tego staruszka w debatach, o to możemy być spokojni. Pytanie, do czego zdolne są siły, które za nim stoją pozostaje otwarte.

 3. Najlepszy scenariusz dla Polski to wygrana Trupa i podważenie wyników wyborów aż do próby zamachy stanu włącznie. Jak się dwa psy gryzą to kot może spać spokojnie.

Comments are closed.