Zbigniew Stonoga coś wie? „Dymisji Ziobry nie będzie. Będzie dymisja ministra rolnictwa”

Foto: YouTube Miły Dżentelmen

Skandalista Zbigniew Stonoga, trwający w głośnym konflikcie ze Zbigniewem Ziobrą, twierdzi, że ma informacje nt najbliższych dymisji w rządzie.

„Nie będzie dymisji ziobro będzie dymisja ministra rolnictwa. Niech to szlag trafi! A szampan się tak pięknie schłodził” – napisał na Twitterze Zbigniew Stonoga. [Pisownia oryginalna – red.].

Kim jest Zbigniew Stonoga?

Zbigniew Stonoga to polski przedsiębiorca, wideobloger odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce. Jest bardzo kontrowersyjną postacią, a w Internecie sporo jest osób, które twierdzą, że zostały przez niego oszukane.

Stonoga twierdzi, że min. Zbigniew Ziobro prześladuje jego rodzinę. Wezwanie do zaprzestania tych prześladowań, które Zbigniew Stonoga zamieścił w Internecie, szybko stało się hitem sieci.

3 KOMENTARZE

  1. „Jest bardzo kontrowersyjną postacią, a w Internecie sporo jest osób, które twierdzą, że zostały przez niego oszukane.” I po co to zdanie? Przepisaliście je z Trybuny? Wyborczej? Gazety Polskiej? Naszego Dziennika? Czy z innego bolszewickiego szmatławca?

Comments are closed.