„Marsz o wolność”. Manifestacje przeciw obostrzeniom koronawirusowym w całej Polsce

"Zakończyć Plandemię" - protest w Warszawie. (Fot. YouTube/NPTV)

Już 10 października ulicami miast w całej Polsce przejdą Marsze o Wolność, których zamysłem jest sprzeciw wobec obostrzeń wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa. Ma to być zapowiedź największego wydarzenia, które odbędzie się 24 października w Warszawie.

10 października w całej Polsce odbędą się protesty przeciwko obostrzeniom związanym z mniemaną pandemią koronawirusa. Organizatorem wydarzenia jest między innymi Jusytna Socha ze stowarzyszenia STOP NOP, znana z walki o wolność wyboru w sprawie szczepień.

Do tej pory odbyły się dwie manifestacje pod przewodnictwem Sochy w Warszawie. Największa z nich, zgromadziła w sierpniu ponad 20 tysięcy osób. Teraz uczestnicy przejdą także ulicami mniejszych miast, między innymi Lublina.

„Żądamy zakończenia plandemii!”

Żądamy zakończenia plandemii! Powołując się na polskich profesorów i lekarzy – dr Zbigniewa Martykę, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych – żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny – zapowiadają w wydarzeniu na Facebooku.

Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 NIE różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny jest o wiele razy niższa niż podają oficjalne dane – podkreślają.

Zdaniem organizatorów wobec tego sianie paniki i wprowadzanie tak daleko idących obostrzeń nie jest poparte wiedzą naukową i powinno zostać zaniechane. „Marsze o wolność”, które odbędą się w całej Polsce, mają być zapowiedzią największego wydarzenia 24 października.

10 października 2020 r. odbędą się protesty w całej Polsce jako zapowiedź wielkiego marszu ulicami Warszawy i innych państw na całym świecie 24 października 2020 r. – zapowiadają organizatorzy.

8 KOMENTARZE

  1. Do tego czasu zamkniemy cały kraj. A na tych chuliganów mamy mandaty, pały i armatki wodne. Jak jeden z drugim zmoknie i sie przeziebi to zobaczy że Władza wie lepiej!

  2. Nie twórzcie zgromadzenia bo tworzy się tłok którego nie ma już za późno machina ruszyła wszystko wedlug planu. Szkoda mamy piękny kraj rządzący zawsze nieudani

  3. To, czego Polsce naprawdę potrzeba to lockdown rządu. Gdzie jest seryjny samobójca, gdy próżno liczyć, że wymachiwaniem flagami niczego się nie osiągnie?

  4. Tu trzeba manifestować przeciw lewactwu, przeciw PISowi, a przede wszystkim przeciw globalizacji, bo to oni pociągają za sznurki, a PIS jako wasal robi co im karzą. Trzeba manifestować za suwerennością państw i prawicą.

    • Jakej globalizacji? Przecież ta pseudopandemia służy Amerykanom, którzy chcą zwinąć globalizację, a nie Chińczykom którzy z globalnego handlu żyją. Zerwane łańcuchy dostaw, zablokowana turystyka, upadające firmy importowo-eksportowe, trzymanie ludzi na wąskich obszarach, galopujące zadłużenie publiczne i prywatne – to wszystko w celu deglobalizacji, osłabienia Chin i wzmocnienia Amerykanów.

Comments are closed.