Dziennikarka zaatakowana i okradziona przez Antifę i BLM. „»Pokojowe protesty«, o których mówią Demokraci” [VIDEO]

"Pokojowy protest" Antify i BLM/Fot. screen Twitter

Z doniesień amerykańskich mediów wynika, że po raz kolejny „pokojowy protest antyrasistów” stał się festiwalem dantejskich scen. Tym razem w Austin ofiarą aktywistów spod znaku Antify i BLM padła niezależna dziennikarka Savanah Hernandez.

Demonstranci „pokojowo” maszerowali w amerykańskim Austin. W pewnym momencie anarchiści zaczęli jednak skandować imię dziennikarki, a następnie ją zaatakowali i okradli. Kobietę uderzono w tył głowy i zabrano jej telefon. Aktywiści kazali jej także „Piep***ć się i iść do domu”. Jak podają media, kobieta nie odzyskała telefonu.

Skręciliśmy w Szóstą Ulicę, a ten facet właśnie zaczął skandować moje imię, mówiąc: „To Savanah Hernandez! To Savanah Hernandez!”. Odwróciłam się i poczułam, jak ktoś uderza mnie w tył głowy. Upadłam na ziemię – relacjonowała.

To są te “pokojowe protesty”, o których mówią wam Demokraci – skwitowała dziennikarka.

Savanah Hernandez w środę wieczorem zamieściła także nagranie z zajścia w Internecie. Kobieta relacjonowała, że tłum aktywistów Antify i Black Lives Matter krzyczał, popychał ją i obrażał. Bojówkarze ignorowali fakt, że atakują dziennikarza.

Jak dodała Hernandez, jeszcze przed całym zajściem podszedł do niej aktywista Antify i oświadczył, że „oni wiedzą”. Kobieta stwierdziła, że prawdopodobnie był to moment, w którym powinna była odejść. Postanowiła jednak zostać na manifestacji, ponieważ w pobliżu była policja. Jak podkreślała, BLM to „faszyści” i „komuniści”, którzy chcą zabić ludzi o innych poglądach.

Źródła:Twitter/pantharei24.com

3 KOMENTARZE

  1. To że lewuchy to komuchy i że chca zabić większość ludzi na swiecie to ja już mówiłem ho ho temu, niektórzy muszą po łbie dostać żeby coś zrozumieć, to też mówiłem ho ho temu

Comments are closed.