Imigrant zabił 19-latka, który bronił kobietę przed gwałtem. Uniknie deportacji z ubogaconej Szwecji

imigrant/Grecy/Imigranci - zdjęcie ilustracyjne. / foto: YouTube
Imigranci - zdjęcie ilustracyjne. / foto: YouTube

Powraca sprawa głośnego w Szwecji zabójstwa 19-letniego Tommiego Lindha. Mężczyzna zgiął 10 maja, dźgnięty nożem przez 22-letniego imigranta z Afryki. Wszystko dlatego, że Szwed chciał obronić znajomą kobietę przed gwałtem.

Przybysz z Afryki został skazany za molestowanie małoletniej Szwedki, kradzież i przestępstwa narkotykowe. W niedzielny poranek 10 maja dopuścił się także zabójstwa 19-latka, przecinając mu aortę. Co więcej, imigrant miał zaatakować nożem także innego mężczyznę, który tego feralnego dnia przebywał w tym samym mieszkaniu. Został dźgnięty nożem w szyję i klatkę piersiową.

W tym samym mieszkaniu dwukrotnie doszło do gwałtu, przed którym swoją znajomą chciał uchronić zabity Tommi Lindh. Z informacji prokuratora wynika jednak, że imigrant dwukrotnie zgwałcił kobietę, grożąc że zabije ją i jej przyjaciółkę.

W piątek przybysz z Afryki został także oskarżony o zabójstwo Tommiego Lindha. Jak się jednak okazało, zabójca i gwałciciel nie musi obawiać się deportacji. Jest to niemożliwe, ponieważ mężczyzna od 2011 roku jest obywatelem ubogaconej Szwecji.

Źródła: Samnytt.se/Aftonbladet

19 KOMENTARZE

 1. Wszystkim Polakom radzę – trzymajcie się z daleka od krajów gdzie jest islam i są masy nachodźców z Afryki. Żadne pieniądze nie są warte życia w kraju, gdzie każdego dnia można zostać zabitym, albo zgwałconym przez tych dzikusów.

 2. Jakie państwo tacy i jego „obywatele”.
  Miejmy nadzieję że za parę lat go wypuszczą i znowu będzie mógł kogoś zgwałcić lub zabić.
  Hej, to mściciel Potopu. Hehehehe

 3. Jak patrzę na „samo-zaoranie” Szwecji to nie odczuwam specjalnego żalu. Za dobrze mieli w historii (żadnych wojen na swoim terytorioum). Oni i Holandia – nasi „ulubieńcy”

 4. Oj nczas !
  „przed którym swoją znajomą chciał uchronić zabity Tommi Lindh”.
  Jak mógł ją uchronić skoro był zabity ???.

 5. Niech przybywają imigranci.Oni, czyli imigranci robią dobrą robotę, czyli jak mawiają anglosasi :”good job”
  Oni, mianowicie siusiają i walą kupy, pod okolicznymi drzewkami i krzaczkami, ku zadowoleniu okolicznych
  piesków i ich właścicieli,czyli tzw.”psiarzy”, bo pieski te mają co wąchać i co lizać, a ich właściciele,czyli psiarze, którzy im mordy
  liżą, też!! smacznego!!Liżą im ofajdane mordki : „on daily basis” jak mawiają anglosasi!

  • Nie tylko imigranci z Afryki/Bliskiego Wschodu walą kupska i szczają na ulicach – to samo robią Brytyjczycy w Krakowie.

Comments are closed.