Pierwsza dama, Melania Trump oraz prezydent Donald Trump fot. PAP/EPA/SHAWN THEW
Pierwsza dama, Melania Trump oraz prezydent Donald Trump fot. PAP/EPA/SHAWN THEW
REKLAMA

Amerykańskie media publikują nagranie rozmowy Melanii Trump z jej dawną przyjaciółką. Żona amerykańskiego prezydenta żali się w nim na medialne ataki liberalnych stacji. Pierwsza Dama USA odniosła się także do kwestii nielegalnych emigrantów i ich dzieci.

CNN opublikowało nagranie z 2018 roku. Melania Trump rozmawia na nim z ówczesną przyjaciółką Stephanie Winston Wolkoff, która napisała książkę o ich znajomości – „Melania i ja”. Żona Donalda Trumpa zwierzyła się, że liberalne media oskarżają ją o brak empatii wobec dzieci nielegalnych imigrantów – odseparowanych na granicy od matek w ramach polityki „zero tolerancji”. Donald Trump podkreśla jednak, że to prawo zostawił mu „w spadku” Brack Hussein Obama.

Mówią, że jestem współwinna, że jestem taka sama, jak on, że go wspieram. Nie mówię wystarczająco, nie robię wystarczająco – mówiła w nagraniu Melania.

REKLAMA

W tym samym czasie Pierwsza Dama przygotowywała Biały Dom na Święta Bożego Narodzenia.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Zapi****lam z tymi świątecznymi rzeczami, a sama wiesz, kogo k**wa obchodzą świąteczne rzeczy i dekoracje? Ale muszę to robić, prawda? – mówiła.

I robię to i mówię, że pracuję nad świętami, planuję na święta, a oni pytają: „o, a co z dziećmi, które są odseparowywane?”. Odpi****lcie się od mnie. Czy mówili tak, gdy działo się to za Obamy? Próbowałam ponownie połączyć dzieci z matkami. Ale nie ma możliwości, to jest cały proces prawny – dodała.

Żona Donalda Trumpa podkreślała również, że liberalne media przemilczają jej wysiłki.

Nie chcą zrobić żadnego materiału (…) nie zrobią nic, bo są przeciwko nam, bo to liberalne media – oceniła. Jak dodała, prawdopodobnie jedyną stacją, która nakręciłaby reportaż jest stacja Fox. Ona jednak wolałaby innych dziennikarzy.

Nielegalni imigranci z Meksyku

Na kolejnym nagraniu Melania opowiadała także o losach dzieci nielegalnych imigrantów, które trafiają do specjalnych ośrodków. Jak zaznaczyła, warunki tam są bardzo dobre.

– Te dzieciaki mówią: „wow, będę miał własne łóżko? Będę spał w łóżku? Będę miał własną szafę na ubrania?” .To straszne słyszeć, że nie miały tego w swoich krajach, że spały na podłodzie – stwierdziła.

Dobrze się nimi zajmują. Ale wiesz, nie są z rodzicami, co jest przykre. Ale jeśli przybyły tu same, lub z kojotami, lub nielegalnie, to wiesz, trzeba było coś zrobić – dodała.

Melania Trump zwróciła również uwagę, że wielu imigrantów wcale nie ucieka ze swoich krajów przed niebezpieczeństwem.

Wiele matek i dzieci jest uczonych, jak to robić. Przychodzą i mówią: „oh, zabiliby nas członkowie gangu, także wiecie, jest tam niebezpiecznie”, więc pozwalają im zostać – podkreślała.

Spokojnie mogliby zostać w Meksyku, ale nie chcą, bo Meksyk nie zajmie się nimi tak, jak zrobi to Ameryka – skwitowała.

Źródła: CNN/RMF FM

REKLAMA