Kibice domagają się od Bońka „jednego podpisu”! Chcą zwolnienia Brzęczka

Zbigniew Boniek i Jerzy Brzęczek. Foto: PAP
Zbigniew Boniek i Jerzy Brzęczek. Foto: PAP

Zbigniew Boniek kilkoma ostatnimi wpisami na Twitterze mocno ożywił dyskusję na temat trenera reprezentacji. Jerzy Brzęczek po raz kolejny mógł przekonać się, że kibice biało-czerwonych z bólem serca przyglądają się jego poczynaniom w roli szkoleniowca kadry.

Brzeczek od dwóch lat próbuje zbudować zespół, który mógłby nawiązać do widowiskowej i skutecznej gry z najlepszych czasów Adama Nawałki. Niestety, jak na razie tylko pojedyncze spotkania mogły zaspokoić oczekiwania wymagających fanów.

Boniek jest znanym twitterowiczem, który każdego dnia serwuje po kilka wpisów. Te odnoszące się do gry reprezentacji zawsze stają się takim internetowym pokojem tortur dla Brzęczka. Ich komentarze nie pozostawiają wątpliwości, co sądzą o jego pracy. CZYTAJ DALEJ -> NASZFUTBOL.PL. 

2 KOMENTARZE

  1. nie byłem fanem trenera Brzęczka – ale kilka ostatnich meczów wygląda dobrze, lub zaskakująco dobrze. Drużyna gra tak składnie i z fantazją, jak już dawno nie grała – mało tego – pojawił się szerszy skład, a rezerwowy też piłka nie przeszkadza. Dostrzegam progres i dobrą atmosferę w drużynie – więc nie do końca wiem, o co lamenty – o Twitter? To niech mu ktoś wytłumaczy, żeby nie pisał, a skupił się na drużynie. Poza tym – OK. Nie czepiajta się…

  2. A co ma piernik do wiatraka, zmiana trenera nic nie pomoże. Polska reprezentacja w piłkę nożną na każdych mistrzostwach gra mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Nie będziemy mieli dobrej kadry jak nie mamy dobrej ligi, Polskie drużyny zwykłe kończą przygodę z europejskimi pucharami na eliminacjach.

Comments are closed.