Aktorka Kołakowska ogłasza, że „nie ma żadnej pandemii”. To „spisek rządu światowego w celu resetu finansowego”

Viola Kołakowska Źródło: Instagram
Viola Kołakowska Źródło: Instagram

Już nie tylko anonimowe osoby z Internetu sprzeciwiają się rządowym restrykcjom. Dołączają do nich rozpoznawalni celebryci, jak np. aktorka Viola Kołakowska.

– Wszyscy wiemy, że ludzie się boją, ale to już nie jest strach, ludzie są totalnymi idiotami. Przepraszam, ludzie są po prostu totalnie bezmyślnymi istotami. To, że w tym wszystkim rodzi się agresja w ludziach, to jest niebywale. Bardzo dużo psychopatii się ujawnia – oceniła Kołakowska.

– Chcę wam tylko uświadomić, że to samo działo się w czasie wojny, kiedy wywozili ludzi do Auschwitz, kiedy wywozili ich do obozów. Kiedy wchodzili do komory, głęboko wierzyli w to, że to jest dla ich dobra. Że oto panowie w mundurach dbają o nich. Wchodząc do komory, myśleli, że wchodzą do łaźni, gdzie mają się umyć i z niej wyjdą, czekały na nich ręczniczki. I co się stało? I stało się to, co się stało i dzieje się obecnie to samo tylko w innych okolicznościach. W wygodniejszych, łatwiejszych czasach, gdzie przywykliśmy i przyzwyczailiśmy się do super wygód – twierdzi dalej celebrytka.

– Nie to tylko w filmach się zdarza, to naprawdę nie może się zdarzyć. Przecież to już było, przecież przetrwaliśmy, wojnę mamy za sobą. Nie, nie, to już nas nie dotyczy. Obudźcie się, to właśnie nas dotyczy. To się właśnie dzieje i maski są małym elementem tej gry, ale mają one wam zaszkodzić, a nie pomóc. Już nie mówię o psychologicznym aspekcie i tym, żebyście się po prostu podporządkowywali – dodaje.

Ponoć któryś z wpływowych polityków wyznał Kołakowskiej, że pandemii nie ma, a w tym wszystkim chodzi o „światowy reset finansów”.

– Coś wam powiem, nie używając nazwisk. Jeden z najważniejszych polityków w tym kraju w rozmowie prywatnej powiedział jasno i wprost, że nie ma żadnej pandemii. Gdyby polski rząd nie stosował się do wytycznych, które zostały mu z góry narzucone, gdyby nie stosował się do wytycznych rządu światowego, mielibyśmy tutaj już Białoruś albo Syrię. Byłaby wojna – powiedziała.

– Mówiłam, że chodzi o grubszą sprawę. Mówiłam, że nie chodzi o żadnego wirusa, że to jest przykrywka do czegoś, do grubej sprawy która się odbywa. Do tak zwanego światowego resetu finansowego – dodała.

Aktorka pisze również o medialnych manipulacjach i radzi fanom, by zdjęli maseczki.

– Liczby zostały bardzo pięknie zmanipulowane przez media. Równanie można rozłożyć na różne liczby i za każdym razem będzie to robiło inne wrażenie, mimo że wynik jest taki sam. Została wam zinterpretowana wersja taka, która ma na was zadziałać drastycznie – twierdzi.

– Możecie się już trochę wyluzować i zdjąć maseczki. Nie wiem, czy zauważyliście, ale niektórzy politycy podczas wystąpień, kiedy pokazują się publicznie, to widzicie ich bez maseczek, po prostu ich nie zakładają. Zróbcie to samo – dodała.

Źródło: Instagram

24 KOMENTARZE

 1. Przedstawione jako teoria spiskowa. Kiedy to jest mowione wprost oficialnie!
  Patrz Klaus Schwab na WEF (world economic forum).
  Ksiaze Karol na stronaxh UN (united nations)
  Itd. Mowia ze pandemia to „szansa“ a nie problem.
  To sie dzieje teraz!

 2. A w jakich „dziełach” zagrała ta „aktorka”? Ta pani jest znana głównie z tego ze rozkłada nogi przed pewnym lewicujacym celebrytą. Myślę że Władza specjalnie puszcza plotki takim amebom żeby skompromitować myślących inaczej niż należy.

  • Ciekawe, w godzinach pracy laboratoriów ty tu komentujesz sobie na portalu, dziwne to wasze lab. Owiń sobie kufę FOLIĄ, bo ochrona musi być szczelna, wirus wchodzi też bokami.
   Leki są, MISZCZU z LAB. jakoś Donald Trump się wyleczył w kilka dni, tak byłeś ‚zajęty’ w LAB. że ominęła cię ta wiadomość?

  • A na sraczkę i grypę wynaleziono leki ? Za to na covid już za chwileczkę. A potem powiedzą, że już byli w ogródku już z gąską się witali… i znów się posrali,

 3. Ona dla mnie nie jest żadnym autorytetem bo jak trzeba to obraca się w ich gownianym środowisku. Bardziej bym oczekiwał by głos zabrali polscy biskupi albo polskie autorytety medyczne ale tamci milczą jak zaklęci. Widać forsa ma wielką siłę przekonywania…

 4. To spisek! Tysiące spiskowców na świecie (lekarze, sanitariusze, pielęgniarki, dziennikarze, politycy, osoby NIBY chore na covid i ich rodziny, itd) za udział w tym światowym spisku dostaną (od wiadomej osoby) po walizce $ w lesie pod Sochaczewem, 1 kwietnia. Dobrze, że anty-covidospiskowcy, te orły, sokoły, BAŻANTY intelektu rozgryzły ten totalny spisek i uratowały w ostatniej chwili cały świat, tak jak nie raz ratował Bruce Willis… Życzę im duuuuuuuuużo zdrowia… :)))

 5. Brawo. Bardzo słuszne porównanie do zachowań w czasie II w.ś. Na szczęście szykuje się milowymi krokami nowa Norymberga dla winnych – międzynarodowy pozew zbiorowy złożony w sądzie USA przez międzynarodowe gremium prawników, naukowców i lekarzy – będzie to sprawa o ludobójstwo. czytajcie na wprawo.pl

 6. Ona coś wie, ale plan jest trochę inny. Reset ma być po drodze, dodatkowo rozwalenie gospodarki, szczepienia depopulacyjne, głód, wojna na dokładkę dla tych co przeżyli.
  Wszyscy co się uważają za elity i wspierają ten przewrót też zostaną zredukowani.

 7. „Jeden z najważniejszych polityków” (..) „mielibyśmy tutaj już Białoruś albo Syrię” – Tym politykiem może być Gliński !!! Bo to on straszył dr Ewą Kurek, w tym samym stylu, w sprawie wojsk amerykańskich jeślibyśmy wznowili ekshumację w Jedwabnym. Ludzie ! Kto nami rządzi !! Co to za tchórze, toć oni jako pierwsi zwialiby w razie zagrożenia !!!

 8. Rzeczywiście ,,wielkie odkrycie,,..od początku ta ,,pandemia,, to ściema jest. owszem wirusek istnieje, ale twórcy jego odwalili fuszerkę bo okazało się że jest mniej zjadliwy od zwykłej grypy sezonowej. więc nie mają wyjścia i na siłę to ciągną. Ale do ,,resetu,, nie dojdzie. poczytajcie ,,kosmiczne ujawnienie,, ta cała pandemia to akt paniki elit światowych.

 9. A ziemia jest płaska, od dołu podparta piekłem (patrz Islandia). Może jakiś Nobelek pookojowy dla tej pani (np. taborecik z kolcami). A na koniec zestaw roboczy do koserwacji powierzchi poziomych za niezwykle wysoki poziom wykształcenia.

Comments are closed.