Anna Lewandowska przyłącza się do protestu i wspiera branżę fitness!

Anna Lewandowska. Foto: print screen z YouTube/tvnpl
Anna Lewandowska. Foto: print screen z YouTube/tvnpl

W czwartek właściciele siłowni i klubów fitness z przerażeniem wsłuchiwali się w słowa premiera, który razem ze swoją świtą postanowił zamknąć ich obiekty. Okazuje się, że w ramach walki z koronawirusem zdaniem Mateusza Morawieckiego Polacy powinni zaniechać aktywności fizycznej na siłowniach i basenach. Przedsiębiorcy zebrali się i pojechali do Warszawy protestować, a wsparła ich Anna Lewandowska.

Tego ciosu wiele klubów i siłowni może po prostu nie przetrwać. Wiosna okazała się poważnym uderzeniem, wiele przedsiębiorstw jest pozadłużanych. Teraz w pocie czoła zaczęli odbudowywać swoje interesy. I co? I Morawiecki znów zamyka drzwi na ich obiekty.

Wściekli i zrozpaczeni przedstawiciele branży fitness ruszyli do Warszawy, a wsparła ich sama Anna Lewandowska. CZYTAJ DALEJ -> NASZFUTBOL.PL.

5 KOMENTARZE

  1. Siłownie nie służą wyłącznie młodym osiłkom. Na zajęcia np. „zdrowy kręgosłup”, czy „stretching” często przychodzą ludzie z problemami zdrowotnymi. Zajęcia pomagają im odzyskać i utrzymać sprawność.

  2. [email protected]#@#syny zamkli mojej żonie basen. Chodziła na zajęcia z kręgosłupa. Nie dość, że od kilku miesięcy siedzi w domu na zdalnym, to teraz nie może iść na zajęcia korekcyjne.
    Kto w końcu obali ten kaczyzm?
    Rolnicy do boju, taksówkarze do boju, mięśniaki do boju, artyści do boju!?
    Na barykady!

Comments are closed.