Braun zdjęty z wizji w TVP Info. Pokazał nieprawomyślną książkę [VIDEO]

Grzegorz Braun zdjęty z anteny TVP.
Grzegorz Braun zdjęty z anteny TVP. (Fot. TVP Info/screen)

Grzegorz Braun był gościem programu „Forum” w TVP Info. Długo nie „nacieszył” obecnością wśród widzów TVP, bo ściągnięto go z anteny.

W trakcie programu na żywo Braun krytykował przyjmowane przez Polskę restrykcje, obostrzenia, nakazy i zakazy oraz podważał fakt istnienia pandemii. Nie istnienia koronawirusa, lecz pandemii.

Poseł Konfederacji reklamował także na antenie książkę pt. „Fałszywa pandemia”, która neguje szczególną szkodliwość koronawirusa oraz wskazuje, jak cierpią przez to inne dziedziny życia.

Prowadzący program red. Adrian Klarenbach upominał Brauna i wskazywał, że za reklamę książki się płaci.

Ostatni raz pana proszę, aby odłożył pan książkę, bo to jest program publicystyczny, a nie program śniadaniowy ani kawka wieczorna. Nie lokujemy produktów w tym programie (…) Za takie rzeczy się generalnie płaci. Uprzedzam, że jeśli pan nie posłucha mojej prośby, to zostanie nam tylko fonia, a obrazek w pamięci widzów – mówił Klarenbach.

Tak też się stało. Klarenbach zdecydował o zdjęciu obrazu z Braunem. W takiej sytuacji polityk Konfederacji w ogóle zrezygnował z udziału w programie i się rozłączył.

29 KOMENTARZE

 1. Ja na razie się opieram. Uczestniczę w życiu kulturalnym i sportowym. Mówią mi: chcesz żyć to siedź w domu. No chcę, chcę, ale co to za życie ? Wegetacja to strata czasu. Lepiej za życia spłonąć żywym ogniem niźli więdnąć powoli.

 2. Oglądałem ten program, Griszka zachował się jakby był na dużym haju. Griszka ogarnij się, wskoczy po eś na ścieżkę destrukcji.

 3. Uważam, że Pan Braun popełnił błąd. Trzeba było zostać na fonii. Dał się sprowokować i sam się rozłączył. Każda sekunda dostępu do setek tysięcy skołowanych pisiorów warta jest takiego, w sumie niewielkiego, upokorzenia. Nadal wspieram i nadal dowierzam. Pozdrawiam.

 4. Oglądałem ten program. W mojej ocenie Braun stracił dużo,
  Poszło o lokowanie produktu a nie o jego wypowiedź.
  Słabo, niech zapłaci za reklamę książki.

 5. Doktor Reiner Fuellmich jest prawnikiem. Oświadczył, że potężna, międzynarodowa sieć prawników zawiązana z inicjatywy niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. oszustwa COVID-19, już od 10 lipca 2020 roku prowadzi przesłuchania dużej liczby naukowców oraz specjalistów w sprawie „koronakryzysu”. Zdaniem Fuellmicha „pandemia COVID-19” przekształciła się w „największą zbrodnię przeciwko ludzkości, jaka kiedykolwiek miała miejsce”.

 6. Cicho pastuszki. Pan Braun wysuwa się na lidera Konfederacji i jak widać jest do tego przygotowany. Trzeba pogonić chłystków (Bosaka, Kuleszę, Mentza, Sośnierza) bo opozycja wiecznie nie będzie spała.

 7. Drobny cwaniaczek, który za psi prąć chciał rozreklamować swą mentalną wypocinę, czyli myśli 100 %-owo szczerotombakowe. Niech idzie do sowieckiego sputnika, tam go na pewno docenią i rozreklamują na cały CCCP.

 8. No cóż, Braun uczestniczył w programie „pisowskiego polityka” Klarenbacha a nie w programie publicystycznym, w którym prowadzący pełni rolę wyłącznie prowadzącego. Klarenbach to pisowski zadaniowiec, gwiazda a nie dziennikarz. Konfederacja nie powinna pozwalać na takie zachowania i bojkotować nie TVP ale dziennikarzy TVP.

 9. Rezim totalny, ustalili sobie jakieś reguły jakby to ktoś z PiS-u pokazywał jakoś swoja propagandy to by w życiu mu nie zabroniono. Panie Braun jest pan wielki!

 10. Klaun Klarenbach na uslugach gebbelsowskiej telewizji … tak sie sprzedal za przeszlo 40 tysiecy na miesiac , ze nie mozna go teraz ogladac a sluchac wcale , a kiedys go lubilam .. Wstyd i hanba towarzyszu Klarenbach !!

 11. niestety, Braun dał marny popis. i tak ma szczęście bo łebski menadżer pozwoliłby mu pokazywać tę książkę cały czas, jeszcze podpuściłby Brauna i zapytał gdzie książkę można nabyć i za ile. Braun z pewnością odpowiedziałby wyczerpująco. na drugi dzień. Braun dostałby fakturę za kilkanaście minut reklamy.

 12. Goebbels przy dziennikarzach głównego ścieku to chodząca prawda.
  Jak ci manipulatorzy patrzą w lustro. Normalny człowiek spaliłby się ze wstydu lub popełnił samobójstwo.

 13. Dla mnie Braun to ani brat, ani swat.
  Natomiast wystarczy porównać prawdziwy życiorys (sorry:c.v.) Brauna i tego „redaktora” oraz ich dokonania.
  A TVP, której broniłem jeszcze warunkowo kilka lat temu, przerosła w kłamstwie, szczuciu na ludzi i szerzeniu nienawiści wśród Polaków TVP za PO, a teraz już od miesięcy nawet bezpieczniacko-zydokomunistyczną TVN.
  Po prostu wierny, a znany mi dobrze obraz telewizji PRL. I nie chodzi tu o prawdziwą książkę.

 14. Nie tyle książkę nieprawomyślną, co własną; Braun jest wydawcą tej książki, no i jest już trochę stara, bo pisana w czasie, kiedy g***no było wiadomo o wirusie, jego naturze, sposobie rozprzestrzeniania się oraz o COVID-19 jako chorobie.

 15. Czego konfiturki nie rozumiecie. Za reklame sie placi! Gdzie wasz etos biznesowy. Klarenbach mu tlumaczyl i tak cierpliwie. Braun jak to knfiturek z klapkami na oczach stosuje PiSowska zasade; „Co wolno wojewodzie…” tylko ze robi to bezmyslnie.
  Moim zdaniem to polgłowek, co juz niejednokrotnie pokazal z sejmie.

 16. Manipulujecie jak wsi przyjaciele z GW. Braun chcial sobie reklame za darmo zrobic czyli po prostu ukrasc kase. Zlodziei powinno sie tepic bez wzgledu na przynaleznosc partyjna. Ze tez konfiturki tego nie widza? A podobno takie uczciwe, haha!

 17. Moim zdaniem Braun to zlodziej, ktory chcial urasc czas antenowy na reklame swojego produktu. A to czy ksiazka jest prawo czy lewomyslna (sic) jest niewazne.

Comments are closed.