Braun zdjęty z wizji w TVP Info. Pokazał nieprawomyślną książkę [VIDEO]

Grzegorz Braun zdjęty z anteny TVP.
Grzegorz Braun zdjęty z anteny TVP. (Fot. TVP Info/screen)

Grzegorz Braun był gościem programu „Forum” w TVP Info. Długo nie „nacieszył” obecnością wśród widzów TVP, bo ściągnięto go z anteny.

W trakcie programu na żywo Braun krytykował przyjmowane przez Polskę restrykcje, obostrzenia, nakazy i zakazy oraz podważał fakt istnienia pandemii. Nie istnienia koronawirusa, lecz pandemii.

Poseł Konfederacji reklamował także na antenie książkę pt. „Fałszywa pandemia”, która neguje szczególną szkodliwość koronawirusa oraz wskazuje, jak cierpią przez to inne dziedziny życia.

Prowadzący program red. Adrian Klarenbach upominał Brauna i wskazywał, że za reklamę książki się płaci.

Ostatni raz pana proszę, aby odłożył pan książkę, bo to jest program publicystyczny, a nie program śniadaniowy ani kawka wieczorna. Nie lokujemy produktów w tym programie (…) Za takie rzeczy się generalnie płaci. Uprzedzam, że jeśli pan nie posłucha mojej prośby, to zostanie nam tylko fonia, a obrazek w pamięci widzów – mówił Klarenbach.

Tak też się stało. Klarenbach zdecydował o zdjęciu obrazu z Braunem. W takiej sytuacji polityk Konfederacji w ogóle zrezygnował z udziału w programie i się rozłączył.

Comments are closed.