Obowiązkowe maseczki cieszą złodziei. Seniorzy w maseczkach okradli klientkę. Teraz policja nie może ich znaleźć

Foto: Materiały Policji

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu złodziei. Sprawa jest trudna, bo starzy doliniarze zastosowali się do nakazu i nosili maseczki.

Okazuje się, że jest grupa społeczna, która bardzo ochoczo stosuje się do zarządzonego przez PiS nakazu noszenia maseczek. To złodzieje, którzy w czasach wszechobecnych kamer, taki nakaz przyjęli z otwartymi ramionami.

Przekonała się o tym warszawska policja, która od ponad miesiąca nie potrafi znaleźć dwójki starszych złodziei. Jak poinformowała komenda Praga-Północ dwójka seniorów w maseczkach ukradła torbę klientce w sklepie na warszawskiej Białołęce.

Teraz policja zdecydowała się opublikować zdjęcie złodziei i prosić i pomoc w ich odnalezieniu. – Osoby, których zdjęcia publikujemy mogą mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem przywłaszczenia torby z zawartością w sklepie przy ul. Modlińskiej – informuje na swojej stronie internetowej policja.

W torbie było m.in. 1,4 tys. złotych oraz telefon. Do kradzieży doszło 30 sierpnia.

– Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym komisariatu policji Warszawa Białołęka – apeluje policja.

Źródło: Rzeczpospolita

Comments are closed.