Rolnicy wkurzeni. Obornik przed domami posłów PiS. „Każdy zdrajca będzie naznaczony” [VIDEO]

Foto: Facebook AgroUnia

Rolnicy nie odpuszczają komunistom. AgroUnia rozsypuje obornik przed domami polityków PiS i wywiesza plakaty „Tu mieszka zdrajca polskiej wsi”.

Przed domami posłów PiS pojawiły się stosu rozrzuconego obornika i plakaty. To akcja rolników, którzy prowadzą odwet za „Piątkę Kaczyńskiego” znaną też jako „Piątka dla zwierząt”.

Tak dziś o poranku rolnicy podsumowali poselskie wybryki pana Zbigniewa Babalskiego, który podniósł rękę przeciwko…

Publiée par Agrounia sur Dimanche 18 octobre 2020

– Nie ma i nie będzie pobłażania dla nikogo! Każdy zdrajca polskiej wsi będzie naznaczony – informują rolnicy na Facebooku. Nieczystości trafiły przed domy m.in posłów Zbigniewa Babalskiego, Piotra Polaka, czy Kazimierza Gwiazdowskiego.

– Każdy ruch polityka wykonany przeciwko społeczeństwu, które go wybrało skończy się w taki sposób. Oni muszą sobie zdać sprawę, że już wystarczająco zniszczyli Polaka wieś, już wystarczy – podkreślają rolnicy.

Poseł Gwiazdowski też dostał prezent od rolników. Akcja #PoznajSwojegoPosla ma się dobrze!AGROunia w akcji ;)) Oni…

Publiée par Agrounia sur Dimanche 18 octobre 2020

Ciągniki z przyczepami wypełnionymi obornikiem rozsypywano w niedzielę rano. Tak, aby sąsiedzi idąc do kościoła wiedzieli kto mieszka obok.

– Prawdziwa opozycja jest na ulicy. (…) Premier miał spotkać się z tą opozycją, która jest na ulicy, nagle poszedł na kwarantannę, w ciągu kilku minut taka informacja się ukazała. My się nie cofniemy. Zapowiadam, będzie w przyszłym tygodniu paraliż w całym kraju, jeśli większość senacka nie zachowa się jak trzeba, a Sejm nie odrzuci tej ustawy. Kaczyński użył zwierząt do walki politycznej – zapowiedział kilka dni temu lider AgroUnii Michał Kołodziejczak.

Nie ma i nie będzie pobłażania dla nikogo! Społeczeństwo w końcu dochodzi do głosu. Każdy ruch polityka wykonany przeciwko społeczeństwu, które go wybrało skończy się w taki sposób.Każdy #ZdrajcaPolskiejWsi będzie naznaczony! To musi być wielki wstyd dla człowieka wybranego z okregu typowo rolniczego by podnosić rękę przeciwko rolnikom.Nie głos prezesa, a głos społeczeństwa jest ważny! Posłom trochę się pomyliło i za bardzo odlecieli. Skutecznie sprowadzimy ich na ziemie. ___________________________________________________To wy budujecie AGROunię, to wy nas wspieracie i politycy też nie potrafią tego zrozumieć:https://zrzutka.pl/vkec2fWww.agrounia.pl/donateDziękujemy za zapisy i wsparcie!

Publiée par Agrounia sur Samedi 17 octobre 2020

Rolników od początku wspierają posłowie Konfederacji, którzy nie pozwalają niszczyć polskiej wsi i przedsiębiorców.

Źródło: Facebook AgroUnia

25 KOMENTARZE

 1. Wspaniale. Wielkie brawa dla rolników za pomysł i realizację. To powinna być ogólnopolska akcja by domy wszystkich posłów i senatorów obsypać gnojem…
  Może wtedy przynajmniej część z nich uzmysłowiła by sobie z czym będą kojarzeni jeżeli nie będą służyć Polsce i Polakom…

 2. Brawo rolnicy, na to czekałem, jechać z tymi szkodnikami i zdrajcami ojczyzny!!! Od dawna demontują państwo, rozkradają i niszczą kolejne gałęzie gospodarki. Przecież od zawsze wiadomo jest, że silna gospodarka to silne państwo.

 3. Kraina debili. Gnoje rozrzucaja gnoj, podajac sie za rolnikow.
  Nie mam z wami zlodzieje nic wspolnego.
  Gdzie jest policja. Nie palowac tylko podiczyc i kazac zaplacic.
  Rolnik to nie jest jakas zwierzyna chroniona. Zadnych specjalnych praw!

 4. A posłowie im za to podziękują! Zbiorą darmowy obornik, rozsypią po grządkach i będą mieć smaczniejsze warzywa. Powinni im progi zwilżyć kwasem masłowym!

 5. Super, brawo, powinni dołączyć przedsiębiorcy, którym zamknięto choćby częściowo biznesy. Nie zapomnieć o biurach poselskich.
  P.S.
  Ciekawe, czy uda im się wywalić gnój przed willą prezesa? Powodzenia!!!

 6. Reasumując: Wysypali posłom przed bramy wartościowy nawóz.
  A dawanie komuś czegoś wartościowego jest dowodem wdzięczności lub sympatii.
  :)))

Comments are closed.