Stonoga kontra Ziobro. Biznesmen pokazuje wyciąg z konta i tradycyjnie mówi brzydko na PiS [VIDEO]

Zbigniew Stonoga.
Zbigniew Stonoga. (Fot. PAP)

Zbigniew Stonoga nagrał film, w którym odniósł się do zarzutów prokuratury. Przy okazji naraził na bezpieczeństwo swoje oszczędności.

Sąd Rejonowy Lublin – Zachód w Lublinie nie zgodził się na areszt dla Zbigniewa Stonogi. Aresztu domagała się dla niego prokuratura, która postawiła mu zarzuty działania na szkodę Fundacji swojego imienia, przywłaszczenia pieniędzy pochodzących z wpłat od darczyńców, a także prania pieniędzy.

Jednak sąd nakazał zwolnić zatrzymanego. Po powrocie do domu Stonoga nagrał wideo, w którym odniósł się do filmu, na którym widać go w kasynie.

Biznesmen twierdzi, że na filmie nie gra, ale odkupuje żetony od gracza, a następnie kupuje nimi samochód Dodge. Wypłata z konta fundacji miała być natomiast pomyłką, bo wszystkie konta posiada w banku Santander i wszystkie trzy karty (fundacji, osobista i firmowa) wyglądają tak samo.

Stonoga pokazał też wyciąg z konta, z którego wynika, że najpierw faktycznie wypłacił pieniądze, ale zaraz potem wpłaca je z powrotem. Przy okazji zbluzgał PiS i pokazał swoje karty kredytowe do kamery.

Ten ostatni czyn może jednak na niego ściągnąć prawdziwe problemy. Jak wskazał serwis Niebezpiecznik.pl teraz ktoś może wykonać operację za pomocą danych z karty.

– Informujecie nas o tym co nawywijał Pan Zbyszek na wczorajszym lajwie i niektórzy z Was dopisują, że nie pokazał CVV więc nic się nie stanie… Niestety, w wielu miejscach, nawet jak karta ma włączone 3Dsecure, można nią zapłacić znając tylko sam numer, nazwisko i datę, czyli to co Pan Zbyszek ujawnił. „Problem” dotyczy głównie zagranicznych sklepów – informuje Niebezpiecznik.

Rozumiemy że można pokazać jedną kartę, ale wszystkie trzy? ;)Informujecie nas o tym co nawywijał Pan Zbyszek na…

Publiée par Niebezpiecznik sur Vendredi 16 octobre 2020

Natomiast prokuratura chce złożyć zażalenie na decyzję sądu i jednak doprowadzić do aresztu Stonogi.

Źródło: YouTube Zbigniew Stonoga / Facebook Niebezpiecznik

7 KOMENTARZE

  1. Konfituraki wespra kazdego byle plul na PiS. Nie wiedza ze taki wariat bedzie plul na konfe jak tylko dojdzie do wladzy.
    Oj durne towarzycho psujace wlasny kraj dla kasy.
    Przy korycie i tak dla was miejsca nie ma

  2. Niech ten oszust nie pali głupa, widać że się różnią, to że on nie siedzi pokazuje stan sądownictwa, mafijna kasta nie lubi PiSu ten oszust też więc wróg mojego wroga jest moich przyjacielem, i sobie dalej pogrywa.

Comments are closed.