Laboranci zwalniają tempo. Wykryli mniej przypadków. Na COVID-19 zmarło 5 osób

W polskich laboratoriach praca wre. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay
W polskich laboratoriach praca wre. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay

Laboranci nieco zwalniają tempo. W poniedziałek wykryli zaledwie 7482 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. Na sam COVID-19 zmarło zaledwie 5 osób.

Mamy 7482 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem – podało na Twitterze Ministerstwo Zdrowia.

Oczywiście, przypadków jest zapewne sporo więcej – w końcu bardzo często zakażeniu nie towarzyszą objawy. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy, że ma tego strasznego wirusa i nie będzie sobie zdawało aż do samoistnego ozdrowienia.

Z powodu COVID-19 zmarło 5 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 36 osób – dodano.

Śmierć każdej osoby jest tragedią, ale 5 osób na prawie 7,5 tysięca to naprawdę niewiele. Media niestety manipulują i sumują ze sobą osoby chore wyłącznie na Covid i osoby z chorobami współistniejącymi.

Przypomnijmy, że z powodu wirusa, który w ogromnej liczbie przypadków jest bezobjawowy, niezagrażający nie tylko życiu ludzi ale nawet ich samopoczuciu – rząd wprowadził obostrzenia rodem z państw totalitarnych. M.in. setkom młodych ludzi zniszczono plany na najważniejszy dzień w ich życiu, czyli ślub i wesele. Zabito również setki biznesów, czym skazano tysiące Polaków na bezrobocie.

Comments are closed.