Misiewicz dostał nagrodę za „metamorfozę roku”. Patronem gali było… Ministerstwo Rozwoju i Infrastruktury

Foto: Twitter Bartłomiej Misiewicz

Bartłomiej Misiewicz robi karierę jako biznesmen. Były rzecznik MON dostał specjalną nagrodę.

Po licznych aferach Bartłomiej Misiewicz został zmuszony opuścić PiS i resort obrony narodowej. Ulubieniec Antoniego Macierewicza został następnie doradcą zarządu związanej z „Gazetą Polską” telewizji Republika.

Założył też firmę, która miała świadczyć usługi doradcze, marketingowe oraz tworzyć kampanie reklamowe. Później wpadł w tarapaty, gdy w 2019 roku zatrzymało go CBA, a następnie trafił do aresztu.

Po wyjściu założył spółkę Alleati Holding, zajmującą się m.in. sprzedażą wódki „Misiewiczówka” oraz 3D Infinity, która będzie sprzedawać filament do drukarek 3D. Teraz pupil Macierewicza znowu błyszczy w świetle reflektorów.

Jak się okazuje Misiewicz dostał tym razem nie medal, a statuetkę „Super Wiktora – Metamorfoza Roku 2020”. Wręczenie nagrody odbyło się podczas XXIII gali w Warszawie.

Konkurs WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców ma na celu „upowszechnianie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej, a także wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych”.

Patronem honorowym gali, na której nagrodę otrzymał Misiewicz było Ministerstwo Rozwoju i Infrastruktury.

Comments are closed.