50 Cent zagłosuje na Trumpa. Czarnoskórzy przerazili się podatków Bidena

Foto: Instagram 50 Cent
Foto: Instagram 50 Cent
REKLAMA

Raper 50 Cent zapowiedział oddanie głosu na Donalda Trumpa. Przeraziły go podatki proponowane przez kandydata lewicy.

50 Cent, czyli Curtis James Jackson III, to legenda amerykańskiego rapu. Kolega Eminema oraz Dr Dre właśnie zaskoczył wszystkich i zapowiedział oddanie głosu na Donalda Trumpa mimo, że – jak twierdzi raper – Trump „nie lubi czarnych”.

Muzyk poinformował o tym na swoim Instagramie. Co sprawiło, że czarnoskóry raper poparł „znienawidzonego” republikanina?

REKLAMA

Podatki. 50 Cent nie krył przerażenia na widok pomysłów Joe Bidena i lewaków z Partii Demokratycznej.

– Co do ch***a!? (Głosuj na Trumpa). Ja odpadam. J***ć Nowy Jork, Knicksi i tak nigdy nie wygrywają. Nie obchodzi mnie to, że Trump nie lubi czarnoskórych. 62 proc. czy ciebie do reszty poj***o? – napisał raper na widok prognozy podwyżki podatków Bidena.

Lewica Bidena chce podnieść progi podatkowe dla najbogatszych do 58 proc. w stanie Nowy Jork, 60 proc. w New Jersey i 62,6 proc. w Kalifornii.

50 Cent w 2007 roku był drugim najbogatszym raperem świata. Dla porównania warto dodać, że najwyższy próg podatkowy w Polsce wynosi 32 procent.

Profil 50 Centa śledzi ponad 26 milionów osób. W ostatnim czasie wiele amerykańskich gwiazd ogłosiło poparcie dla Trumpa – m.in. Kirstie Alley, Jon Voight, Kid Rock czy Stephen Baldwin.

Źródło: Instagram 50 Cent / NaTemat

REKLAMA