Braun o ustawie antycovidowej: Władza wprowadza ramy nowego apartheidu i segregacji

Grzegorz Braun. / foto: PAP

Grzegorz Braun w mediach społecznościowych ostro wypowiada się na temat ustawy antycovidowej i sianej przezz rządzących tzw. koronapaniki.

„Podczas gdy Mateusz Morawiecki z trybuny sejmowej już straszy Polaków „trzecią falą pandemii”, jego kontrfaktycznych wizji i propagandowych fantasmagorii nie potwierdzają statystyki – nota bene: statystyki publikowane na rządowych stronach” – pisze na Twitterze Grzegorz Braun.

Jako „exemplum” podaje zacytowany przez redaktora naczelnego „Najwyższego Czasu!”, Tomasza Sommera, fragment statystyk z rządowej strony. Według niego zgonów we wrześniu 2020 było „dokładnie 31332. O tysiąc mniej niż we wrześniu 2019 r”.

Grzegorz Braun udostępnił również list otwarty polskich lekarzy, którzy sprzeciwiają się sianiu tzw. koronapaniki.

„Wbrew retoryce Mateusza Morawieckiego ws. tzw. „pandemii” nie ma konsensusu naukowego, nie ma zgodności w ocenie nawet podstawowych faktów – jest zalew propagandy i dyktat polityczny. Tymczasem, póki jeszcze wszystkie klamki nie zapadły, stanowczo polecam” – napisał wolnościowiec.

List można przeczytać TUTAJ.

Braun nie ma też najlepszego zdania o forsowanej przez rząd ustawie antycovodowej, która wprowadzi nowy reżim sanitarny.

„Pod pretekstem walki z mniemaną pandemią totalniacka władza w pełnym porozumieniu z tresowaną opozycją proceduje właśnie ustawowe ramy nowego apartheidu, segregacji – na razie dla niezamaskowanych, jutro dla nieszczepionych” – twierdzi reprezentant wolnościowo-tradycjonalistycznego skrzydła Konfederacji.

Comments are closed.