Kłamstwa lewicy. Narodowcy mieli ją zrzucić ze schodów i pobić. Prawda jest zupełnie inna [WIDEO]

Kobieta, która postanowiła się położyć po zejściu ze schodów kościoła św. Krzyża. / foto: Twitter

Tak kłamią lewicowe media i organizacje. Portal gazeta.pl, wchodzący w skład tej samej medialnej grupy co „Gazeta Wyborcza”, donosi o rzekomym zrzuceniu ze schodów i pobiciu kobiety protestującej pod kościołem św. Krzyża. Fałszywą narrację powtarza OMZRiK.

Portal gazeta.pl, popularne na lewicowo-opozycyjnym Twitterze użytkownik Kondominium, a także założony przez oszusta Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, powielają kłamstwa na temat tego, co wydarzyło się przed kościołem św. Krzyża w Warszawie.

Walczący o prawo do zabijania dzieci nienarodzonych przekroczyli kolejną granicę agresji. W niedzielę postanowili zakłócać Msze Święte oraz niszczyć mury świątyń. Jedna z największych manifestacji odbywa się pod kościołem św. Krzyża w Warszawie.

Od rana drzwi świątyni bronią na prośbę księży przedstawiciele Straży Marszu Niepodległości. Na miejscu pojawił się między innymi szef stowarzyszenia o tej samej nazwie, Robert Bąkiewicz.

Wieczorem doszło do przedarcia się na schody kilku osób, w tym pewnej rudowłosej pani, która ze schodów przed kościołem prezentowała plakat z logiem „Strajk Kobiet”. Kobieta w kulturalny sposób, jak widać na poniższym filmie została sprowadzona ze schodów. Następnie się pod nimi przełożyła i zaczęła udawać „drugiego Diduszkę”.

W lewicowych mediach pojawiła się jednak kłamliwa narracja. – Narodowcy zepchnęli młodą kobietę ze schodów – to mrożący krew w żyłach nagłówek portalu gazeta.pl. W dramatycznym artykule czytamy, że „jedna z uczestniczek protestu przedziera się na na szczyt. Policja jej nie zatrzymuje, ale po chwili łapie ją grupa Bąkiewicza. Narodowcy wyrzucają ją na bruk”.

Faszyści z ONR pod wodzą Roberta Bąkiewicza pobili kobietę i zepchneli ją ze schodów. Ranną zabrała karetka pogotowia. Chwilę wcześniej Bąkiewicz okradł inna kobietę wchodzącą do kościoła. Policja przyglądała się tym przestępstwom biernie – to z kolei kłamstwa OMZRiK, który na potwierdzenie swych łgarstw załączył zmanipulowane kadry z nagrania.

Z kolei popularny wśród lewicowej opozycji twitterowicz „Kondominium”, udostępniający często fake-newsy, posuwa się do gróźb karalnych. – Narodowcy chroniący kościół w Warszawie zepchnęli tę kobietę ze schodów. Policja biernie się przyglądała i nie zareagowała. Została zabrana przez karetkę. Przekroczyliście granice faszyści. Pamiętajcie narodowcy: Ludzie noszą noże ze sobą.

Tak kłamią lewacy i zbierają na takie chwyty pieniądze. Ta pani miała zostać „pobita” i „ranna” trafić do szpitala. A poniżej na filmie widać, że została delikatnie sprowadzona po schodach. Dopiero jak zeszła położyła się na chodniku i udawała drugiego Diduszkę. Kłamcy do potęgi – pisze redaktor nczas.com, Adam Wojtasiewicz.

Comments are closed.