Lewacka dzicz w natarciu. Barbarzyńskie ataki na kościoły i księży. „Poziom rynsztoku” [FOTO/WIDEO]

Lewacka dzicz w całej Polsce zaatakowała kościoły i księży. / foto: Prt Sc Twitter
Lewacka dzicz w całej Polsce zaatakowała kościoły i księży. / foto: Prt Sc Twitter

W niedzielę w całej Polsce trwają ataki na kościoły oraz na księży organizowane przez skrajnie lewicowe środowiska, które podżegają do ataków nastolatki. Barbarzyńskie działania mają miejsce w całej Polsce, nie tylko w największych miastach.

Walczący o prawo do zabijania dzieci nienarodzonych przekroczyli kolejną granicę agresji. W niedzielę postanowili zakłócać Msze Święte oraz niszczyć mury świątyń.

Protesty zwolenników aborcji wybuchły w Polsce po czwartkowej decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który określił aborcję eugeniczną jako niezgodną z Konstytucją. To był wyłącznie zalążek do agresji środowisk lewicowych, którym nie chodzi o wykonywanie aborcji dzieci z wadami wrodzonymi, ale o aborcję w ogóle.

Feministki wchodziły lub próbowały wejść do kościołów w całej Polsce. – Liczymy na męską mądrą i dyskretną opiekę kościołów i kaplic w obecnym czasie. Na uwrażliwienie wiernych – napisał ks. Robert Wawer.

Inne zdjęcie z kościoła udostępnił ks. Isakowicz-Zaleski. – Nawet Adolf Hitler nie wpadł na pomysł, aby wysyłać bojówkarzy do świątyń z plakatami „Módlmy się o prawo do zbijania Żydów” – napisał.

Swoim „występem” w kościele pochwaliła się też posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus. – Dzisiaj zostawiliśmy więc #SłowoNaNiedzielę w kościele św. Jakuba w Toruniu, w którym braliśmy ślub 17 lat temu – napisała na Twitterze.

W mojej rodzinnej parafii na Kujawach obklejono pomnik św. Jana Pawła II. To samo zrobiono z kościołem – informuje na Twitterze Katarzyna Stróżyk. – Nie tylko w dużych miastach dzicz robi swoje. Dzicz – bo nie da się tego inaczej określić.

Do próby przedarcia się do Kościoła św. Krzyża w Warszawie doszło w Warszawie, tego jednak od rana bronią – za zgodą księży – przedstawiciele „Straży Marszu Niepodległości”. Na miejscu jest też policja.

Do profanacji i barbarzyńskiego ataku na kościół doszło też w Poznaniu. Tam zwolennicy zabijania dzieci nienarodzonych, swoją drogą z grupy zajmującej się kwestią LGBT, wdarli się do katedry i zakłócili trwającą już Mszę Świętą.

Uczestnicy wiecu wyszli przed ołtarz po zakończeniu odczytywania Ewangelii. Skandowali: „mamy dość!”. Trzymali transparenty m.in. z hasłami: „katoliczki też potrzebują aborcji”, „katoliczko nie jesteś sama”.

Sprawujący Mszę Świętą proboszcz parafii katedralnej ks. Ireneusz Szwarc poprosił przybyłych o zakończenie zakłócania mszy. Po kilku minutach poinformował, że w związku uniemożliwieniem godnego sprawowania Mszy Św., w związku z jawnym zakłóceniem sprawowanego nabożeństwa oraz w związku ze złamaniem przepisów sanitarnych przerywa odprawianie mszy św.

Do zniszczenia kilku kościołów doszło w Warszawie. Protestujący zniszczyli między innymi świątynie na Starej Ochocie i na Białołęce. Zdewastowany został również kościół na Rakowieckiej.

Protesty mają miejsce też w mniejszych miastach, jak na przykład Szczecinek, gdzie doszło do fizycznego ataku na księdza rozmawiającego z nastoletnimi protestującymi. Te krzyczały w jego kierunku między innymi „pokaż macicę”.

13 letnie panienki mało nie zlinczowały księdza podczas protestu Wulgarne Poziom rynsztoku… Tragedia. To najbardziej delikatny filmik – komentuje autor nagrania na Twitterze.

Nieoszczędzone zostały także pomniki, ale nie nie tylko Jana Pawła II jak widzieliśmy wyżej, ale także m.in. bohaterów Powstania Wielkopolskiego i walki o polską niepodległość. – Ta lewacka dzicz zniszczyła Pomnik 15. Pułku Ułanów Poznańskich? Tłuszcza nieuków – komentuje Internauta „Anarchokapitalizm”.

Comments are closed.