Para gejów ukradła dzieci parze lesbijek. Skandal w Holandii [VIDEO]

Pingwiny/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Pingwiny/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay

Dwa homoseksualne pingwiny ukradły jaja parze homoseksualnym pingwiniżycom. Geje nie chcą oddać dzieci lesbijkom.

W holenderskim ZOO doszło do poważnego konfliktu wśród homoseksualnych zwierząt. Okazało się, że dwa pingwiny-geje ukradły jaja pingwiniżycom-lesbijkom.

Jak wskazuje portal DutchNews.nl, do zdarzenia doszło w ogrodzie DierenPark w mieście Amersfoort. Pingwiny przylądkowe ukradły jaja dwóch samic tego samego gatunku.

Według holenderskiego portalu pingwiny często dobierają się w homoseksualne pary… co nie staje im na przeszkodzie w powiększaniu rodziny. Gdy geje lub lesbijki wyrażają gotowość do rodzicielstwa, budują gniazda z kamieni.

Wówczas pracownicy ogrodów zoologicznych czasami podrzucają im jajka do wysiadywania i opieki. Jednak homoseksualny pingwin Tux i jego partner gej Flipper nie czekali na pomoc obsługi.

Mało tego, geje ukradły całe gniazdo lesbijkom. Teraz Tux i Flipper dzielą się obowiązkami: na zmianę wysiadują jaja i szukają pożywienia.

Jednak opiekunowie pingwinów wskazują, że geje mogą być rozczarowani, gdyż istnieje spore prawdopodobieństwo, że jaja wykradzione parze lesbijek nie są zapłodnione.

Tux i Flipper zdobyli międzynarodowy rozgłos już rok temu. Wówczas geje ukradły jajo heteroseksualnej rodzinie pingwinów.

Wówczas wysiadywanie zdobyczy nie przyniosło rezultatów i z jaj nie wykluł się żywy pingwin.

Źródło: Donald.pl / DutchNews.nl

Comments are closed.