Czy Franciszek „polubił” na Instagramie foto roznegliżowanej kobiety, bo chciał się odciąć od lawendowej mafii?

Zdjęcie które "polubił" Franciszek Screen Twitter

Afera z kontem papieża Franciszka, który „polubił” na Instagramie, jako „Pontifex maximus Franciscus”, dość frywolne zdjęcie skąpo ubranej dziewczyny, jest szeroko komentowane. Konto papieża „obserwuje” tu 7 milionów subskrybentów i musieli się mocno „lajkiem” zdziwić.

Na Instagramie papież umieszcza na ogół informacje o swoich podróżach, przemówieniach, modlitwach. Okazuje się, że jego konto bywa czasami zbyt „aktywne”. Spodobało się tu zdjęcie bardzo seksownej modelki Natalii Garibotto.

Opiera się o szafkę w szkolnej szatni w bardzo krótkiej spódniczce w kratę. Pod jej zdjęciami pojawiło się 114 000 „polubień”, w tym także z konta papieża Franciszka.

W tej sprawie media przeprowadzają różne spekulacje i hipotezy. Jedni twierdzą, że być może papież jest tu po prostu „swobodny”, inni, że to przypadkowe kliknięcie, jeszcze inni, że złośliwość lub roztargnienie osoby prowadzącej mu konto.

Na ten eksces zareagował Franciszek pośrednio, ale już na Twitterze, żartując z całej historii. My mamy swoją hipotezę, która opiera się na tezie, że „przypadków nie ma”. Franciszek po prostu, raz na zawsze chciał się odciąć od „lawendowej mafii”…

8 KOMENTARZE

 1. i co w tym złego? Prawdziwy mężczyzna lubi popatrzeć i dotknąć nawet. Na zdjęciu kobietka dojrzała a więc pociąg właściwie ukierunkowany. Brawo Franciszek.

 2. Przy całym moim sceptycyzmie do lewackich poczynań Pasterza aż tak głupi raczej by nie był. Wielu współpracowników ma tam dostęp do tego konta i ktoś robi prowokację i czyni zamęt w ramach rozwalania Kościoła w tych naszych czasach Ostatecznych

  • Hahahahahhahahahahahhhahahahahahahah jak ty lubisz być naiwna ……juz Franek skomentował to że lubi sobie popatrzeć….

 3. Z całym szacunkiem ro krytykantów. Co złego zrobił papież?
  Czy jest gdzieś powiedziane ze celibat wyklucza podobanie się kobiet? Czy jest zakaz parzenia na ładne dziewczyny?
  Papież to tez mężczyzna – a zdjęcie nie jest pornograficzne. Dziewczyna ładna. Co w tym dziwnego? Randki jej nie proponował…

 4. Ten strój i lokalizacją są bezczelne. Niechżeby i zlajkował jakieś roznegliżowane dzieło sztuki. A tu tandetna bulwarowa erotyka, nienaturalny strój prostytutki i pedofilska lokalizacja (szkoła). Dalekie to jest od normalności, jak w cytacie z Pulp Fiction: „[***] daleko od OK.”

 5. Strój prostytutki w pedofilskiej szkoljnej lokalizacji to jest dzieło szatańskie. Wypinanie pośladków (i tylko ich) kojarzy się również z biseksualizmem, gdyż brakuje tamże wyróżniających cech kobiecych. Nie nazywajcie perwersji dziełem boskim. Dziełem boskim jest ciało kobiety, a w tym obrazku chodzi o dzieło człowieka, jakim jest perwersyjny strój, lokalizacja oraz poza.

Comments are closed.