Grzegorz Braun wyrzucony z obrad. Kaczyński bez żadnego trybu i bez maseczki [WIDEO]

Jarosław Kaczyński oraz Grzegorz Braun w Sejmie. / foto: sejm.gov.pl

Grzegorz Braun, który nie miał maseczki, został wyrzucony z obrad przez wicemarszałka Włodzimierza Czarzastego z Lewicy, za brak zakrycia ust i nosa. Chwilę później na mównicy sejmowej pojawił się bez żadnego trybu i bez maseczki „naczelnik państwa”, Jarosław Kaczyński.

Grzegorz Braun pojawił się na mównicy bez maseczki. Prowadzący obrady Włodzimierz Czarzasty poprosił posła Konfederacji, żeby ten założył maseczkę i dopiero wtedy włączy jego mikrofon. Poseł Konfederacji się opierał i nie chciał wykonać bezprawnego polecenia, jeszcze rano wicemarszałek Zgorzelski przyznał mu rację.

Braun upierał się, że nie ma podstawy prawnej, wedle której miałby obowiązek założenia maseczki, tym czasem Czarzasty prosił, żeby poseł „przestał żartować” i zastosował się do poleceń. Dopiero po jakimś czasie średnio zorientowanemu Czarzastemu podstawiono pod nos zapis regulaminu sporządzonego przez marszałek Barbarę Witek.

Jego treść zakłada, że „posłowie są zobowiązani do zakrywania nosa i ust”. Mimo to Grzegorz Braun nie chciał zastosować się do polecenia, ustawa która dawałaby możliwość wprowadzania takich nakazów mimo podpisu prezydenta nie została opublikowana. Stał przy mównicy jeszcze jakąś chwilę, aż Czarzasty wykluczył go z obrad.

Tymczasem kilka godzin po usunięciu Grzegorza Brauna z obrad Sejmu na mównicy bez żadnego trybu pojawił się premier Jarosław Kaczyński, który również maseczki. W przypadku „naczelnika państwa” nikt nie interweniował.

Klasyka: że bez maseczki, pół biedy – cała bieda w tym, że bez żadnego trybu regulaminowego, już po ogłoszeniu przerwy przez marsz. Elżbietę Witek, która posłusznie opadła na fotel, by słuchać pogróżek miotanych przez Prezesa PiS – komentuje wykluczony z obrad Grzegorz Braun.

33 KOMENTARZE

 1. To po prostu ukazanie realnego miejsca tfukonfederacji w życiu publicznym Polski. Pajacami kapusiami bosakami, winnickimi, zawiszami czy innymi przybłędami nie uda się zdobyć szacunku i poparcia Polaków. Drób kwaczący dobrze o tym wie, wszak sam przydzielał wodzusiom oficerów prowadzących.

  • Ja tam się tylko boję, żeby naczelnik się nie rozchorował. Życzę mu bowiem co najmniej 100 lat życia w dobrym zdrowiu, żeby mógł podziwiać jak państwo pisu jest demontowane, pewne pomniki chowane do magazynów a pewne ulice przemianowane, żeby żaden ślad nie pozostał.

 2. Braun zanim wszedł bez maseczki powinien sobie przypomnieć takie polskie powiedzenie „Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie”.

 3. Tresura: załóż maskę.Sala bije brawo treserowi.
  To rzekomo jest polski parlament, tam rzekomo podejmuje się ważne decyzje.

 4. Dobre człowieki czarzaste wyprowadziły dziś jeszcze Grzegorza Brauna bez ścieżki zdrowia i wtrącania do lochu.. Hagada szczepionkowa musi trwać ,a lewica nie da się prześcignąć nikomu w gorliwości zaprowadzania,, nowej normalności”.

 5. Gorzej jak w przedszkolu, bez żadnego trybu bez maseczki wpaść na mównice i gadać. I to ma być polski Sejm? Upadek moralny wszystkiego co w Polsce. Taki mały jeden człowiek przyczynia się do tego.

 6. zadam proste pytanie, powiedzmy że retoryczne – czy kiedykolwiek widzieliście właściciela psa, który zakładając mu kaganiec, zakładał go później sobie?

 7. I takim tekstami a’la Czarzasty będą nam wmuszali szczepionki. To będzie właśnie taki przekaz, nagłośnione pouczanie, bezczelne teksty i rozmowa jak z dzieckiem, a interlokutor będzie uciszony i zaszczepiony. Piękny zwiastun tego co nas czeka. I co z tego, że Władca a’la Czarzasty w sejmie nie będzie znał obowiązującego lub nieogłoszonego prawa. Będą rządzić poprzez konferencje prasowe i „zalecenia do @NFZ”. PIS czyli ta cała lewica+ to zwykła mafia

 8. tym bardziej Pan Grzegorz Braun już na pewno nie musi występować zamaskowany jak jakiś bandyta . wniosek „fałszywa pandemia” podarowana przez posła Brauna dobrą robotę robi

 9. Fochy, teatralne gesty i słowa – tym się nie przekona publiczność chyba, że przygłupów z korwinowskiej gimbazy przed telewizorem. Braun pajacuje i tyle. Cała Konfederacja jest coraz bardziej nieporadna, bez pomysłu, bez programu dlatego udają rozwścieczonych pawianów.

  • Dobrze mówisz lewacki pajacu i dlatego ty i tobie podobni (jak np. Kaszubski Stolec) tak wściekle atakujecie grupkę 11 posłów?
   Sejm pełen zdrajców, sprzedawczyków i marionetek, a wy się boicie jedenastu.
   Nadchodzi czas, że ludzie rozliczą takich jak wy i tym razem nie będzie grubych kresek. Wasza buta nie pozwala wam tego dostrzec ale już niedługo ktoś zapuka do drzwi i …

   • Ty złodzieju oddaj 108 tys. zł. co zabrałeś z partyjnej kasy razem z Berkowiczem, Mentzen i Korwinem. Oczywiście pasożycie od żłobka do nagrobka w partii, rozliczać złodziei trzeba. W końcu może was rozliczą ?😝😃 i zwrócicie zagrabione pieniądze i skończy się wasze pasożytnicze życie na koszt państwa…od żłobka..

     • Typowo bolszewicka zagrywka: „wróg narodu” w w tym wypadku złodziej krzyczy: nie wierzcie lewakowi czy prawakowi ! Nie ukradli po 108 tys. zł.???? N. Czas to podał. Będziesz złodzieju siedział ! Skończycie jak KOD i Kijowski. 😁😆

 10. Lewactwo to banda bez żadnych zasad i skrupułów, ale prawica z obłędem ortodoksyjności i fundamentalizmu w nieakceptowalnej przez społeczeństwo sprawie jest bez szans. Prawica sama skazuje się na wynik wyborczy na granicy progu. Wystarczy rzucić temat „aborcja” i prawica „wylatat”.

Comments are closed.