Nowa normalność tylko dla zaszczepionych? Gates wieszczy wykluczenie i prześladowania

Bill Gates/ Źródło: Wikipedia CC By 2.0
Bill Gates/ Źródło: Wikipedia CC By 2.0

Już od dłuższego czasu Bill Gates roztacza wizje świata po koronawirusie. Miliarder wspominał już m.in. o „cyfrowych certyfikatach odporności”. Zajął się także inwestowaniem w szczepionki. Teraz założyciel Microsoftu „ostrzega”, co może czekać ludzi, którzy się nie zaszczepią.

Od niedawna Bill Gates pojawia się w internecie jako gospodarz podcastu. Program stworzył wraz z aktorką Rashidą Jones. Pierwszym gościem był ekspert od domniemanej pandemii Anthony Fauci.

W jednym z odcinków Gates podzielił się ze słuchaczami swoimi prognozami dotyczącymi przyszłości świata po zakończeniu domniemanej pandemii. Miliarder twierdzi, że nic już nie wróci do stanu sprzed 2020 roku.

Gates zwrócił uwagę na rynek pracy i świat biznesu. Jego zdaniem liczba podróży służbowych zmaleje o połowę, a czas spędzany w biurach o jedną trzecią. To wynik przejścia w tryb pracy hybrydowej i wideokonferencji.

Jakiś czas temu Gates prognozował, że pandemia może potrwać nawet trzy lata. Twierdził również, że jej zakończenie jest uzależnione od wynalezienia szczepionki oraz od tego, jak wiele osób się zaszczepi. Teraz miliarder obwieścił, że ci, którzy tego nie zrobią, nie mają szans na powrót do normalności, nawet tej nowej.

Uważa bowiem, że ludzie niezaszczepieni zostaną wykluczeni społecznie i będą mieli zakaz podróżowania po świecie. Twierdzi również, że całkiem możliwe są nawet prześladowania nie tylko ze strony pracodawców, czy właścicieli obiektów usługowych, lecz także ludzi zaszczepionych.

Bill Gates przewidywał również, że COVID-19 nie jest ostatnią chorobą, jaka dopadnie ludzkość. Miliarder twierdził nawet, że każde pokolenie będzie miało „swoją pandemię”, co oznacza, że będą się one pojawiały mniej więcej co 20 lat.

Źródła: GeekWeek.pl /YouTube

21 KOMENTARZE

 1. obecność i aktywność Gatesa jest miarą bezmiaru niewiarygodności Trumpa – gdyby jego deklaracje były szczere, Gates i jego kamaryla dawno siedzieliby w ciężkim więzieniu, lub grali w golfa z – generałem Sulejmanim

 2. Gatesowi wroze wieczne wykluczenie i przesladowania w domu diabla, ktory stanie sie tez domem gatesa na wieki wiekow. Czort ci na droge gatesie.

 3. Moim zdaniem plan sie sypie tym frajerom no jeszcze nie kazdy zostal tak zmaterializowany zeby zaprzedawac dusze prze sprzedaz tylka.

 4. był już taki jeden co wieszczył, że będzie żyć długo bo …. i tu miliony argumentów – zmarł pół roku później zaskakując swoich kolegów i bliskich …. tak, że panie, kasa panu nie pomoże a pomysły spisz pan w książce sf

 5. Tego Pana to powini zamknąć do więzienia za zbrodnie przeciw ludzkości a nie żądy pozwalają mu na wszystko . Rewolucja juz jest blisko jak tak dalej będzie. Ludzie walczcie o swoje

 6. obstawiam ze bajden to taki DUDA dla rzadu swiatowego, a Gates tam jest kims wyzej, tak to tyglada. Bo kto tu rzadzi perzydent usa czy jakis gates???

  • Bedziemy sie szczepic co pare miesiecy.
   Szczepionka przechowywana w ekstremalnie niskich temp? Co to musi być za szajs. Pieosxona Ingerencja w dna.
   Ja podziękuje. Posiedzę w domu i popatrze co się z ludźmi będzie działo.

 7. Wystarczy myśleć, że cały plan spali im na panewce i już odbieramy im część kreacji kwantowej zamordystycznych planów.

Comments are closed.