Scheuring-Wielgus ujawniła dane policjanta. Zgotowała piekło żonie funkcjonariusza [VIDEO]

oanna Scheuring-Wielgus szczuje na policjantów. /Foto: PAP
Joanna Scheuring-Wielgus szczuje na policjantów. /Foto: PAP

Podczas jednego z „protestów” parlamentarzystka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus ujawniła dane jednego z funkcjonariuszy. Po tym zdarzeniu żona policjanta zaczęła dostawać nienawistne wpisy.

W czwartek przed wejściem do Sądu Okręgowego w Warszawie przy al. Solidarności doszło do protestu przeciwko próbie aresztowania jednej z kobiet biorących udział w tzw. strajku.

Demonstranci zostali otoczeni przez liczne siły policji, które pojedynczo wyciągały protestujących i ich legitymowały.

Wśród manifestantów obecna była m.in. poseł Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus. Komenda Stołeczna Policji twierdzi, że polityk – po uzyskaniu informacji na temat jednego z funkcjonariuszy – podała jego dane protestującym.

Teraz konsekwencje zachowania polityk Lewicy ponosi żona funkcjonariusza. „Jak dużym zagrożeniem są hejterzy mówili politycy, mówiła organizatorka Strajku Kobiet.

Tymczasem obecna na miejscu posłanka po uzyskaniu imienia i nazwiska policjanta przekazuje je protestującym. Żona funkcjonariusza na prywatnym FB zaczęła otrzymywać już hejsterskie wpisy” – przekazała Komenda Stołeczna Policji.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Scheuring-Wielgus ujawnia publicznie dane policjanta. Wcześniej robiła to także podczas transmisji na żywo w czasie jednej z manifestacji w Toruniu.

Wczoraj do działań policji wobec protestujących odniósł się szef MSWiA Mariusz Kamiński. Minister oświadczył, że to on ponosi odpowiedzialność za tę formację, a rozliczać go z tego może Sejm.

Źródła: Twitter/nczas.com

60 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobrze niech się ZOMO nie czuje bezkarne. Dwa razy się zastanowią nad tym co chcą zrobić, bo jeśli nie oni to będą cierpieć ich bliscy.

  • dokladnie,jesli psy terroryzuja ludnosc,to powinno sie ich rowniez przyblokowac,moga dla bezpieczenstwa otoczyc kazdy komisariat i strzec dzien i noc,ale nie nory gdzie mieszkaja szczury,ktore nadgorliwie wysluguja sie ideologom.

  • Kompletna przesada, dane funkcjonariusza służby (urzędnika) powinny być ujawnione na mundurze w postaci naszywki tak samo jak facjata niezamaskowana, żyje z podatków to nie może się ukrywać na służbie jak janosik jaki czy inny zbój.
   To samo powinno dotyczyć wszelkich urzędników (z tzw, nauczycielami) na służbowej odzieży – ” utrzymuję się z podarków które płacisz, służę pomocą,, nazywam się tak i tak”

   Wstydzi się swej służby/pracy, szkodzi, – do zwolnienia natychmiast.

 2. Bardzo dobrze ze ujawnia dane tych kur#. Nikt nie chce mieszać koło tych patoli z MO, założę się że razem podgladaja sąsiadów, każdy milicjant to robi, to są sadysci i zboczency, dla tych zwyroli praca w milicji jest wymarzona

 3. Jestem za udostępnianiem danych policjantów . Skoro wiedzą że to co czynią Polsce niezgodnie z Konstytucją . Im będzie więcej takich danych może końcu ktoś się obudzi w Polsce ,że nie tędy droga – „oko za oko zæb za ząb”

 4. wow kto pisze te komentarze? Ludzie pragnący wolności – to sorry już zniewoliła was nienawiść.
  Nikt nikogo nie powinien gnębić, taka zemsta do niczego nie prowadzi. Powinno się podać decydentów a i wykonawców do sądu – to jest miejsce rozliczeń.

 5. Kobiecie współczuję. Dlaczego zakładacie, że nie kocha męża? Policja to też ludzie- mężowie, synowie, ojcowie. Oby się obudzili i przestali krzywdzić innych. Wszyscy jesteśmy Polakami. Ale socjologicznie ciekawe jest jak łatwo można kogoś zadręczyć online. A wystarczyłoby wyłączyć komputer i TV i po sprawie.

 6. Jak czytam te niektóre komentarze to nie mogę się nadziwić skąd tyle chamstwa. Jedni są gorsi od drugich, wszyscy „wypierdalać”.

  • Dokładnie. Aż przykro to czytać. Durna baba popisała się głupotą i krótkowzrocznością, a tu jej brawo biją. Ręce opadają.

 7. Panią J. Scheuring-Wielgus na 6 m-cy należy pozbawić diety poselskiej. Pozostałych, którzy ujawniają dane funkcjonariuszy również należy tak potraktować!

 8. W milicji wszyscy won, trzeba zacząć od nowa z nowymi kryteriami rekrutacji, z obecnej zgnilizny nic nie będzie, a co do szajbus-bajbus to kandydat na posła powinien mieć iloraz IQ większy niż 90.

  • W milicji jak wszędzie wchodzi nowe pokolenie ( analiza stanu „starego” to osobna książka) Nie źli i wredni, ale kompletnie niezorientowani, systemowo wyprani z myślenia, ślepo wykonujący polecenia bo nic innego nie przyjdzie im do głów, bardziej zainteresowanych najnowszą grą do 6 nad ranem niż własnym krajem. I nie ma niczego „od nowa”, bo tych liku młodych – zdolnych, zaangażowanych, myślących to już biegnie się zapisać.

 9. To nie jej wina, że jest niepoczytalna. Po prostu dewiantce zdaje się, że dobrze postępuje. Pamiętacie jak wrzeszczała, na temat zwierząt, a potem oddała dwa swoje psiaki do schroniska. W Sejmie też matki niepełnosprawnych dzieci poznały się, że to oszustka-krzykaczka i ją pogoniły.

Comments are closed.