Spacer Wolnościowy w Warszawie. Grzegorz Braun kontra policja [VIDEO]

Foto: Najwyższy Czas!

W Warszawie przeciwnicy zabijania polskich przedsiębiorców wyszli na „Spacer Wolnościowy”. Za spacerowiczami ruszyła policja, która trafiła na niepokornego Grzegorza Brauna.

Rząd PiS nie odpuszcza polskim przedsiębiorcom.

Przeciwnicy niszczenia polskiego biznesu i praw obywatelskich, które ogranicza władza PiS zebrali się w Warszawie na „Spacerze Wolnościowy”.

Foto: Najwyższy Czas!

W wydarzeniu brali udział m.in. posłowie Konfederacji – Grzegorz Braun i Janusz Korwin-Mikke. Spacer Wolnościowy przeszedł przez park Skaryszewski po prawej stronie miasta.

Jednak władza nie śpi. Za domagającymi się wolności ruszyli policjanci.

Foto: Najwyższy Czas!

W końcu policja otoczyła spacerowiczów. Wówczas do funkcjonariuszy przez megafon zaczął przemawiać Grzegorz Braun.

Foto: Najwyższy Czas!

16 KOMENTARZE

  1. Braun widocznie dostał kolejny przelew z ambasady pewnej federacji. Czemu on ostentacyjnie łamie prawo i nie nosi maseczki? To jest antypaństwowiec.

  2. Raczej antyfaszysta. Zamordyzm pelna para sie rozkręca a wiekszosc sie obudzi nad pusta michą jak im mieszkanie bank przejmie albo w obozie jak do gazu beda grzecznie zapraszac. Odpornosc stadna na prawde dawno zostala juz osiagnieta.

  3. Przecież immunitet poselski nie obejmuje uliczne lamanie prawa. Tym wszystkim łącznie z pałętającymi się tam posłami powinni tak pałami wpierdolić żeby zapomnieli jak się nazywają i co robią !!!! Po co nam tylu durni kolaborantów folksdojczów i podnóżków niemioeckich świń !!!

Comments are closed.