Biali mają coraz bardziej przechlapane. Dzieci też

Screen bloga Megyn Kelly.
Screen bloga Megyn Kelly.

Ekskluzywna szkoła z Nowego Jorku uznaje białych za „zdeprawowanych” i „nienormalnych”. W szkole pojawił się apel wzywający do „reedukacji białych dzieci”.

Rasistowski skandal ujawniła dziennikarka Megyn Kelly. Upubliczniła list rozesłany przez dyrektora szkoły, do której uczęszczają jej synowie.

Chodzi o list Nahliah Webber, dyrektorki Orleans Public Education Network (OPEN).

To aktywistka, która od lat tropi negatywne wpływy praktyk edukacyjnych na czarnoskórych uczniów i „rasistowskie szkoły”. To także bojowniczka „sprawiedliwości edukacyjnej”.

Wybór takiej mentorki ma zapewne związek z modą na BLM. List spopularyzowany w nowojorskiej szkole zawiera obraźliwe i oburzające uwagi skierowane ogólnie do białych. Białe dzieci mają być bowiem „indoktrynowane rasizmem” od najmłodszych lat.

„Policjant-morderca drzemie w każdej grupie białych uczniów”; „Skoro Czarni ludzie padają jak muchy od przemocy z rąk Białych, jak możemy w naszych umysłach sądzić, że Biali są normalni?”; itd. itp.

Na koniec listu jest jeszcze wezwanie do „reedukacji białych dzieci”, oskarżanych o „gwałcenie czarnych zwłok” – „idź reformować białe dzieciaki. Ponieważ w tym tkwi problem – białe dzieci są wychowywane od najmłodszych lat, aby gwałcić czarne ciała bez wyrzutów sumienia i odpowiedzialności.”

Megyn Kelly w „Daily Wire” stwierdziła, że ów utracono kontrolę nad owym „anty-białym rasizmem” i instaluje się on na różnych poziomach. „

Po latach oporu opuszczamy miasto. Zabraliśmy naszych synów ze szkoły, a nasza córka opuści ją wkrótce. Posunęli się za daleko, są szaleni” – stwierdziła przerażona kolportowanym w szkole jej dzieci listem Kelly.

12 KOMENTARZE

  1. Trzeba inną szkołę uczynić ekskluzywną, a tamtą pozostawić jako eksperymentalną, eksperyment się skończy jak ostatni biały się wypisze, szkoła też się wtedy skończy !

  2. ludzie przegladaja na oczy dopiero jak ich samych dotknie przemoc panstwa. wczesniej na to panstwo glosuja i donosza na innych. malpy.

  3. Takie to USA łącznie z teatrem nazywanym wyborami, ostatnio wcisnęli im 78 latka Joe Bidena z chorobą Altzhimera na prezydenta który powiedział Voter Fraud organization in history :) :)
    lubi też się przytulać :)

  4. Mądra kobieta,wie co i kiedy mówić należy,oczywiście to są brednie bo czarni giną z rąk czarnych przede wszystkim(biali zresztą też i dobrze zresztą)ale cała współczesna cywilizacja jest zbudowana na kłamstwach więc bądźmy uczciwi tutaj i jedzmy po całości konsekwentnie.

Comments are closed.