Piotr Rubik: Hej, matoły, otwórzcie szkoły! [VIDEO]

Piotr Rubik fot. screen youtube.com
Piotr Rubik fot. screen youtube.com

Kompozytor Piotr Rubik nagrał utwór dla rządu PiS. Partii się raczej nie spodoba.

W ramach walki z koronawirusem PiS wysłało dzieci do domów na e-lekcje. Zamknięte w domach dzieci nie tylko niemiłosiernie się nudzą, ale również dają we znaki rodzicom, którzy z kolei pracują zdalnie.

W sobotę premier Mateusz Morawiecki ogłosił plan „100 dni solidarności”. Zgodnie z nim szkoły pozostaną zamknięte co najmniej do świąt Bożego Narodzenia.

Mało tego – ferie zimowe również będą oznaczały dla dzieciaków siedzenie w domach.

W odpowiedzi na nowe pomysły PiS znany kompozytor Piotr Rubik nagrał krótki utwór. Zamieściła go na Instagramie żona – Agata.

Hej, matoły, otwórzcie szkoły – śpiewa zgodnie małżeństwo.

Piotr Rubik już od dłuższego czasu umila swoim obserwatorom czas, publikując krótkie utwory, w których komentuje sytuacje społeczne i polityczne. Często towarzyszy mu w nich żona Agata.

Źródło: Party

7 KOMENTARZE

  1. Panie Piotrze to wołanie na nic się zda.Ta szopka będzie trwała dopóki naród się nie w….i i nie pogoni to towarzystwo.Może dojść do tego że pióra będą fruwały w powietrzu.Do tego to towarzystwo wzajemnej adoracji dąży.

  2. Pietrek daj spokój z takimi tekstami. Nie rozczarowuj ludzi takimi mądrościami pracowałeś na swoją opinię więc jej nie niszcz. Stawianie się na równi z Edytą nie przystoi. Z dziećmi i to swoimi trzeba pracować. One też chcą mieć rodziców jeszcze przez jakiś czas.

  3. Zamknąć Simonow, Grzesiowskich etc w kwarantannie ( w szpitalach!!!!) . Niech leczą bo to za to im państwo płaci ( a nie za zabawę w celebrytów w tv….). Po miesiącu kwarantanny połączonej z izolacja , chetnie posłucham co maja do powiedzenia na temat restrykcji…..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here