Zgwałcili ich i kazali kopać własne groby. Nowe szokujące szczegóły tortur jakim imigranci poddali dwóch chłopców

W Szwecji imigranci zgwałcili dwóch chłopców i kazali im kopać własne groby na cmentarzu. Obrazek ilustracyjny. Foto: PAP
W Szwecji imigranci zgwałcili dwóch chłopców i kazali im kopać własne groby na cmentarzu. Obrazek ilustracyjny. Foto: PAP

Ujawniono nowe szczegóły zdarzenia jakie w sierpniu wstrząsnęło Szwecją. Dwaj chłopcy zostali poddani torturom i zgwałceni przez imigrantów.

Do makabrycznych zdarzeń doszło w sierpniu w pobliżu miasta Solna. Do dwóch chłopców podeszło dwóch imigrantów – 18-letni Tunezyjczyk i 21-letni Kurd.

Obydwaj maja już szwedzkie obywatelstwo.

Imigranci podeszli do chłopców i chcieli sprzedać chłopcom narkotyki.

Gdy ci odmówili oprawcy powiedzieli im, że należą do gangu „Szwadron Śmierci” i grożąc przerażonym chłopcom nożami zawlekli ich do lasu, a potem na cmentarz, gdzie przez wiele godzin torturowali ich i zgwałcili.

W tym tygodniu rozpoczął się proces przeciwko zwyrodnialcom i ujawnione zostały nowe szczegóły makabrycznej sprawy. W sądzie chłopcy zeznawali co ich spotkało.

Bandyci kazali im się rozebrać i położyć na ziemi. Siedząc na nich przypalali ich zapalniczkami i dźgali i cięli nożami. Jeden ze zwyrodnialców stawał na głowie leżącego chłopca.

Chłopiec opisywał, iż miał uczucie, iż jego głowa zostanie zmiażdżona jak tłuczone ziemniaki. W usta wetknięto im ich własne skarpetki i przewiązano je paskami tak, żeby nie krzyczeli, nie wzywali pomocy. Potem zostali zgwałceni kijem.

Tortury trwały wiele godzin przez całą noc. Chłopcom w międzyczasie zwyrodnialcy kazali wykopać groby i kłaść się w nich. Grozili, że pogrzebią ich żywcem.

Obydwu chłopców znaleziono następnego dnia nad ranem zakrwawionych i półprzytomnych z wycieńczenia i przerażenia.

Jeden był zupełnie nagi, drugi miał na sobie tylko koszulkę.

Dwaj zwyrodnialcy są oskarżeni o porwanie, pozbawienie wolności z użyciem siły, napad, maltretowanie i gwałt.

38 KOMENTARZE

 1. Czuje nieopisana zlosc i wstret, oraz niechec do politykow ktorzy do tego wszystkiego dopuscili. Nie potrafie okreslic czasu i nastepujacych po sobie efektow upadku naszej cywilizacji, ale w tym tempie i rozmiarze barbarzynstwa to ta niebawem zaniknie.

 2. Eee tam – nic się nie stało. Takie multikulti i tyle… Na Ziemi Allaha wierny może takie rzeczy robić z niewiernymi…

  Po 50 godzin prac społecznych – i starczy :-)

  A tych gówniarzy – skarżypytów – na resocjalizację do przyzwoitej muzułmańskiej rodziny !!!

  • Nie przyjdzie.
   Jak widzę obecnych dorastających chłopców co wyglądają jak dziewczynki to wiem, że rdzenna ludność Europy (a już na pewno ta szwedzka) samosądów robić nie będzie.
   Imigranci mogli się zresztą z początku pomylić – po wyglądzie ocenili wstępnie że mają do czynienia z dziewczynkami a w lesie jak się skapnęli, że to jednak chłopcy to na prawdę się wkurzyli.

   • W Norwegii przyszedł i to jakiś czas temu, od razu z wyrokiem, czapa i to bez żadnej apelacji, wyroki wykonał sam.
    Ne ma żadnej gwarancji że był ostatnim i nigdy więcej sytuacja się nie powtórzy, przeciwnie, powtórzy się, ustokrotniona , jeśli nic się nie zmieni.
    Stach co może się stać.

  • W USA może chociaż tam też jest wielu lewaków / mięczaków zwłaszcza w N. Jorku, Kalifornii …
   W Szwecji 90 procent społeczeństwa to lewackie mięczaki spod tęczowej szmaty
   w Polsce podobnie do zarządzania TW Balbina Kaczyński, Krzywousty Morawiecki, TW Oskar Tusk …

 3. Może chociaż miesiąc prac społecznych za tę zbrodnię dostaną ? Przecież to imigranci. Wiadomo: inna kultura. Nie można ich tak ukarać, jak rodzimych Europejczyków. Jeszcze sędzia o rasizm i nietolerancję zostanie posądzony. A wiadomo, że nie ma nic gorszego, niż być oskarżonym o rasizm.

 4. Całą noc znęcali się nad chłopcami? Musieli się mocno natrudzić – to nie pasuje do (mojego) wizerunku typowego Islamisty. Rozpatruję hipotezę celowego rozpętania atmosfery nienawiści do Muzułmanów
  Komu na tym może zależeć?

   • Ale a) legenda groźnych wikingów, jest silniejsza niż Słowian, b)do Skandynawii Żyzi zaczęli przybywać/być wpuszczani dopiero od połowy XIX w. c)Szwedzi byli i są dość zamożni, i chyba byli/są „szowinistami po skandynawsku”: jesteśmy wspaniali, choć rzecz jasna pamiętamy o polit. poprawności – z czasem ten pierwszy człon zmienia się powoli w: jesteśmy wspaniałomyślni więc pomagamy Afryce, a drugi człon zaczął rosnąć

    • My z kolei jesteśmy tresowani w niechęci do siebie. Byliśmy i jesteśmy w sporej części, raczej niezamożni jako społeczeństwo. Ponadto kiedyś był ambiwalentny okres PRL: z jednej strony propagowanie patriotyzmu a la peererlowskiego, a z drugiej „odbrązawiacze” historii, „karzący nam się samobiczować”. Dziś: mizerny „patriotyzm antyprl” i potężni „odbrązawiacze historii”.

 5. A kto w tej sprawie jest oskarżony? Bo patrząc na działalność lewackich rządów i ich swym.sprawiedliwosci to winni mogą być Ci chłopcy za to że pamiętają się skarżyć na biednych imigrantów.To już rasizm,ksenofobia i mowa nienawiści. Ludzie jak się nie obudzą i nie pogonią LEWAKOW to biała cywilizacja zniknie

 6. Dostana prace spoleczne w zawieszeniu. Pytanie gdzie jest rodzina, znajomi i np. kibice? U nas w Krakowie po czyms takim nastapilby natychmiastowy exodus wszystkich nie-Polakow…

 7. Biedni muzułmanie. Nikt się nimi nie zaopiekował żeby czuli ciepło i miłość i dlatego tak zrobili. Myśle ze trzeba ich wypuścić żeby nie łamać im życia

 8. Wine za to ponosi państwo i wymiar sprawiedliwości .W naszym kraju już tak jest za maseczkę miesiąc pozbawiania wolności za gwałt 6 miesięcy w zawieszaniu na rok !I co lewaki – bydlaki !Tylko bron w każdym domu może uleczyć chora ”’jeurope”’ Polskę !

 9. Może wzięli tych chłopców za dziewczyny przelecieli / zgwałcili
  jednak zorientowali się że to chłopcy więc puściły nerwy
  mogli zamordować kary śmierci by nie było może luksusowe więzienie może rok

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here